Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját nővéremmel csalt meg...

A saját nővéremmel csalt meg a férjem! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Ráadásul 21 hetes terhes vagyok. Most lesz (lett volna?) karácsonykor a 3. házassági évfordulónk, különben már több, mint 5 éve vagyunk együtt.. Szétvet az ideg, legszívesebben elszívnék egy cigit, állandóan sírok, tudom, hogy a babának nem tesz jót ez a feszültség, de nem bírom!! Úgy bukott ki a dolog, hogy a nővérem telefonján kerestem egy rokonunk számát a szüleinknél, abszolút nem kutakodtam. Megtaláltam a férjem telefonszámát egy perverz néven elmentve.. Rögtön felismertem a számát. Azt hittem, csak valami vicc, szokták egymást ugratni.. A hívásinfóban is feltűnően sokszor szerepelt, holott én nem is tudtam, hogy szokták egymást hívni. Na ezek után tényleg kutakodtam, megnéztem az sms-eit. Ott meg is találtam néhány találkozó lefixálását és nekem egyikük sem mondta, hogy találkoznak! Nem is 1-2 alkalommal. Egyik üzenet végén 'csók'-kal köszönt el a férjem. Ott fogtam magam és eljöttem a szüleimtől köszönés nélkül, nem is tudták mire vélni, és most itthon bőgök, és készülök rágyújtani, pedig tudom, hogy nem szabadna, nem tudom mit csináljak azzal a hatalmas feszültséggel amit érzek, tehetetlen dühöt érzek... Mit mondjak a férjemnek, mit csináljak? A nővérem gyűlölöm.. Nem tudom hogy tehetett, tehettek ilyet velem. Baromi jól esett kiírni magamból.
2011. okt. 10. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
98%

Egy megcsalás után a kapcsolat már soha nem lesz a régi. Meg kell szakítani, minél előbb, mert csak szenvedni fogsz. "Hol van már megint ilyen későn?", "mi van, ha nem is oda ment, ahova mondta?", "olyan furcsán viselkedik azzal a nővel!". Gondolom nem hiányoznak ezek a gondolatok egy életen át. Jobbnak látom, ha azt a gyereket egyedül neveled fel.

Nem ismerlek, de el tudom képzelni, milyen lehet. Sajnálom, hogy így történt. Légy erős!

2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem a testvérem, hanem a legjobb barátnőm követte ezt el. Azért félig-meddig átérzem a helyzetet, azt hiszem. Ha a helyedben lennék (ismét) ugyanazt tenném, amit tettem is. RÁkérdeznék, igaz-e, és ha igen, akkor itt a vége, fuss el véle. EGyedül is jobb, ha nyugalomban élsz, mint ha folyton azon stresszelsz, most épp melyikük csinál hülyét belőled. Kemény menet, de kettőtökért muszáj meglépned! Kívánom, hogy félreértés legyen, de sajnos nem tűnik annak! :(
2011. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
99%

A nővéred egy rohadt ribi, a férjed meg egy gerinctelen mocsok!

Ilyenkor nekem is fölmegy a pumpa, hogy alig térek magamhoz! Egy barátnőmet is a megcsalta a pasija a saját sógornőjével...undorító. Ne a cigin törd az agyad, hanem azon, hogy miként is fogod ezt beadagolni a mocsok férjednek és a kedves szeretőjének. Ne titkolj semmit, mondd el, hogy tudod. És cuccoljon el a faszi mihamarább. Aztán meg a szüleidnek is mondd el. Igen, tudja meg minél több ember. Én ezt tettem az exemmel, aki szintén megcsalt.

2011. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%

Hívd össze mindkettőt. Oszd ki őket, a férjed hagyd a francba elmenni.


Pakold össze a cuccát és dobd ki. Amúgy szüleiddel is beszélhetnél ,hogy mi a hézag, hátha ők tudnak lelki vigaszt nyújtani.


Cigire pedig ne gyújts rá, inkább nyalókázz vagy egyél csokit.


Sajnálom, hogy ilyen durva dolog történt veled. Remélem hamarost kimászol a gödörből és boldogabb leszel a két árulónál!

2011. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
88%
Bár meglehetősen egyértelműnek tűnik a helyzet, azért hallgasd meg őket. Ha igaz a feltételezés, akkor féreg mind a kettő. Kérlek, ne gyújts rá, vigyázz a babára! Sajnos mást nem tudok mondani.
2011. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
100%

röviden és tömören:

KUKA !!!! LAPÁT! Nehogy magad mellett tarts egy ilyen idióta barmot. Nélküle is fel lehet nevelni a gyereket, legyen eszed!

2011. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%

én is így jártam az exemmel.én szűz voltam és az exem csalt fűvel fával mint megtudtam és a nővéremmel is próbálkoztak egymásnál,a telefonjában találtam szintén sms-eket,úgy tudom szex nem volt kötük de a lényegen nem változtatott.

megszakítottam vele minden kapcsolatot.

nővéremmel idővel kibékültem,de azt hiszem ez a te esetedben teljesen más hiszen itt nem szimpla megcsalásról van szó,hiszen te kisbabát vársz,és ennél nagyobb szemétség nincs,sem a férjed sem pedig a nővéred részéről.

szerintem itt az egyedüli megoldás a válás.

nagyon sajnálom,borzasztó lehet,hogy te várod a picit és a férjed meg ilyeneket művel.

2011. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
98%

ne gyújts rá.a nővéred meg egy ribi.szemtek mindekettő.

szakítsd meg a kapcsolatot.

2011. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
99%
most esik le mekkora egy görény a férjed. terhes asszonyt megcsalni... de hogy a saját nővéred is ekkora szemét legyen! erre még nekem is kinyílik a bicska a zsebembe ! Bánj el velük, ne hagyd magad és fel a fejjel !
2011. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
94%
*szemét mind2
2011. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!