Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nővéremmel?...

Mit tegyek a nővéremmel? Elviselhetetlen!

Figyelt kérdés
A nővérem 14 éves és egyszerűen elviselhetetlen a viselkedése.Először is mindenkit lenéz és kicikiz.A nővéremnek modell alakja van.170cm körül van és 50kg, nagyon szép lapos hasa van.Míg nekem nem, állandóan felhozza és azt mondja hogy én soha nem lehetek olyan vékony mint ő.Az arca is nagyon szép meg a haja is fényes, szóval külsőleg tökéletes.Ezért mindenkit lenéz.Nagyon beképzelt és ez már elviselhetetlen.Ő nem öltözködik bárhonnan csak a Mayo Chixből és a T&T-ből.Gazdagok vagyunk de jobban örülnék hogy ha átlagos vagyonnal rendelkeznénk.Más részt állandóan nyávog és nem hord Nike valamit Adidas cipőt se mert azt mondja hogy ciki.Csak olyan Converset hord amit külföldről rendeltünk közben ez a 4. pár Converse cipője.Nem is tetszik neki mert alig hordja, csak villogni akar vele mert 3 sztárnak is olyan cipője van, akiket folyamatosan adnak a TV-ben onnan látta ő is.Hiába mondom anyáéknak hogy ez így nem jó, de ők nagyon szeretik(persze engem is, mert ugyanúgy szeretnek minket) és azt mondják, hogy milyen aranyos jó kislány.Egyedül a szüleimet becsüli, addig amíg meg kell venni neki valamit utána megy a gazdag barátnőihez és ott 3an dicsekednek egymásnak, hogy kinek milyen cucca van.A másik meg hogy aki anyagilag hátrányos azzal se barátkozik, mert "rossz fényt vetít rá".Senkit és semmit nem becsül!Egyedül magát szereti.Az tény hogy gyönyörű, de akkor se kéne így viselkednie!Velem is folyton úgy bánik mint a csicskájával, egész nap csak dirigál.Mondhatok neki bármit nem hallgat rám.Egyáltalán nem szeretem!Utána a másik mániája hogy "én nem eszek köznépnek való kaját".Nem eszik vajas kenyeret semmilyen kenyeret mert ő "nem eszik paraszt kaját".Panírozott garnélát és Ristorante pizzát eszik.Meg a mekiből amit összerendel.Nekem tökéletes a szendvics is nem értem neki miért nem.Teljesen úgy viselkedik mintha ő egy hercegnő lenne vagy egy sztár.Az öltözködése is olyan, mert fel nem venne egy átlagos gatyát.Mindig csili-vili feltűnő ruhákban jár, na meg persze a cipőkirakata.Szerintetek mit tudnék tenni?Kérlek segítsetek!Tudom hogy nem szép itt panaszkodni, de ezt senkinek nem mondhatom el és jól esett valahova leírni.Köszönöm szépen hogy elolvastad!
2011. aug. 25. 08:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozz vele, csak magadat bosszantod.
2011. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
72%

én nem foglalkoznék vele a helyedben, Ő így érzi jól magát.Neki is van egy stílusa és neked is, el kell fogadni.

Lenézni nem szép dolog az embert azért, mert nem olyan szép és gazdag mint ő. Ha megteheti, hogy azt egyen és olyan ruhákban járjon ami az ő ízlésének megfelel akkor nincs semmi baj.


Majd hogy ha szerelmes lesz egy átlagos vagy nem oylan tehetős srácba akkor alább fog adni, mert a szerelemnek nem tud parancsolni. Fog ő még változni, ezen ne aggódj, hogy ilyen marad.

2011. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
84%
Linkelnél róla képet?Kíváncsi vagyok hogy néz ki.Nyugi családos anya vagyok :)
2011. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy jobban jártam, hogy nincs tesóm? Na, mind1.


Remélem nem hagyod, hogy dirigáljon. Külön szobátok van gondolom. Le kell xarni! Ez a szüleid hibája is, hogy mindent megkap amit csak kignodol (ki se kell mondania), hogy valaki ennyire elkényeztetett liba legyen.

Én az ilyen embereket mindig is kerültem, őszintén szólva sajnáltam őket, mert zéró érzelmi inteligenciával rendelkező embernek egy idő után elég sivár élete lesz. Nem lesz egyetlen igaz barátja sem. Ha pl egyszer majd tud őszintén szeretni egy fiút és az csak mondjuk a pénzére hajt és otthagyja akkor majd nem lesz senki akinél elsírhatja a bánatát.

Ez így lesz, hidd el!

Nem kell foglalkozni az ilyennel. Én se tenném, ha a tesóm, ha nem! Egyszerűen hányingerem van és irritálnak az ilyen emberek!

22/N

2011. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Várj türelemmel. Az idő téged igazol majd. Valóban, mint valaki azt előttem írta megjelenik a szerelem az életében vagy éppen nem. Nem kívánom, de az anyagi helyzetetek is alakulhat úgy, hogy lentebb kell venni a kiadásokból.


Én ennék előtte tipikus "paraszt" kajákat. Had egye a penész. Egy még meleg zsíros kenyeret fincsi lila hagymával nem hinném, hogy bárki ellent tudna ennek a pórias kajának állni. :)

2011. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
84%

Mond meg neki, hogy elbúcsúzhat az alakjától ha a McDonaldsnál eszik.


Egyébként kenyeret én sem eszek soha, de nem azért mert köznépnek való.

2011. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos a szüleitek rontották el, nagyon rosszul nevelték őt... Gyakorlatilag a nővéred el lett cseszve.

Úgy tűnik, nálad már sikeresebbek voltak.


Elhiszem, hogy idegesít, én sem viselném el hosszú ideig az ilyet.


Tanácsot sajna nem igazán tudok adni... Csak annyit, hogy beszélgess el a szüleiddel, hogy most már nézzenek rá a kicsi lánykájuk körmére, de ez már megtörtént...


Hát... Sok sikert.


21L

2011. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a barátnői miatt lett ilyen, a szüleid meg támogatták. Szerintem legyél türelmes, a mekis kajától egyszer elfog hízni...
2011. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
sziasztok!Köszönöm a válaszokat.Valójában NEM tudok nem foglalkozni vele mert mindenbe beleköt amit csinálok!Folyton cseszeget.Bejön a szobámba és semmi ok nélkül elkezd velem fennhangon beszélni, nem normálisan, fennhangon.Azzal a hanglejtésével ami szerintem kibírhatatlan.A szüleimmel beszélhetek mert elvakultak felőle.Nagyon szeretik és mindig dicsérik hogy milyen gyönyörű.Ő meg manöken vagy modell akar lenni - ezzel is folyton piszkál, hogy én maximum felmoshatom a kifutót amin végig fog menni..Ez engem borzasztóan idegesít.A szüleimre meg semmi nem hat vele szemben.
2011. aug. 25. 09:19
 10/52 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg a szüleid cseszték el...amég ők nem állnak melléd vele szemben,addig nem fog változni semmi. Sőt talán soha. Egyik füleden be,másikon ki,minek engeded be a szobádba?
2011. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!