Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nővéremmel?...

Mit csináljak a nővéremmel? Megbolondult?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit évek óta nem tud kiverni az emlékezetéből. és évek óta nem is találkoztak már a kapcsolatot se különösebben tartják.


DE egyszerűen a tesóm rá van kattanva ,azt mondja senki más iránt nem tud úgy érezni. Most kalandból kalandba menekül,és alapvetően egyedül van.


Akkor mikor az a srác akiért azóta is menthetetlenül odavan akkor le akart vele feküdni,de a tesóm nem akart be állni a strigula sorba.


Most meg ennyi év után kitalálta már az is jobb lenne ha lefeküdne azzal a sráccal ,csak legalább ne ez a reménytelen vágyakozás lenne benne :(


A srác akkor évekkel ezelőtt nagyon bunkó volt, kb. le se sz@rta, és utána is csak húzta az agyát .


Amúgy csak két év van köztünk én 24 vagyok, és engem tart barátnőjének is ,mindent megbeszélünk.mit csináljak vele ? Mit mondjak neki ? Félek hogy így még nagyobb csalódás éri..


2011. okt. 12. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt, hogy barmi is mulik az életében azon, hogy TE mit csinalsz, mit mondasz neki...
2011. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sokszor jobb megtapasztalni és felejteni, mint örökké azon gondolkozni,hogy mi lett volna, ha.


Megértem a testvéredet. Hadd ugorjon fejest a rosszba, többé nem teszi meg és talán le tudja zárni.


Lehet, hogy én vagyok idióta, de hiszem azt, hogy nem véletlenül történnek meg bizonyos dolgok, nem véletlenül nem felejt. Hagyd rá, megoldja :)

2011. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ilyeneket mond hogy néha érzi ő lesz a gyereke apja ,meg h ezt az érzést senki iránt nem érezte ..

SAjnálom ,mert amúgy egy nagyon jó ember és szép nő is .

és tudom ám hogy nem hisztizik ..ennyi év után h még mindig nem tette túl magát .. -már néha én is azt kívánom mind1 találkozzanak lesz ami lesz csak látnám boldognak .

2011. okt. 12. 22:40
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerelmes, isten igazából.

Iszonyatosan ismerős :) Remélem nem az én húgom vagy :D Bár nem, ő nem 24 :)

Megtapasztalja és utána lezárja. Ameddig valami nincs lezárva, addig az ember reménykedik.

2011. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
első amúgy nagyon sok múlik azon hogy támogatjuk egymást . Sokat jelent .Nekem a szakításomkor mellettem állt .a nyelvvizsgánál is előtte segített, ott volt velem ..szóval számít !!
2011. okt. 12. 22:43
 6/16 A kérdező kommentje:

de akkor mit mondjak ? abban reménykedik hogy egyszer viszont szereti és engem nyaggat ezzel..!! -kérlek még erre írjatok valamit ..


Köszönöm és az eddigieket is .

2011. okt. 12. 23:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Ismerkedjen más pasikkal (ne feküdjön le velük, csak ismerkedjen, hátha bejön valamelyik), kezdjen új hobbiba, vigasztalásul utazzon el valahova, vegyen magának valami szép dolgot kárpótlásul.

Azonkívül képzelje el, hogy a srác pukizik, böfög, tele van szemölccsel a hasa, és vak is, mert nem látott meg egy olyan helyes lányt, mint a nővéred.

Kb ennyi 5letem van.

Ha lefekszik vele, szerintem csak rosszabb lesz. Ne ajánlkozzon fel. Legyen a nővéredben tartás, mert ha nincs, akkor csak feltörli vele a srác a padlót.

2011. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bele voltam zúgva egy pasiba, kb. annyira mint a növéred. Nagyon odáig voltam érte, rettenetesen, soha annyira még senkiért sem! A szerelmem elöször plátói volt, de az esküvönket tervezgettem, meg hogy gyerekünk lesz... aztán összejöttünk. kiderült, hogy meg se közelíti azt a férfit, akit én elképzeltem, nem olyan ember amilyennek a kivülálló hiszi, egészen más. Akkorát csalódtam, mint még soha. Adtam még egy kis idöt magunknak... aztán én zártam le a kapcsolatot, mert visszafordíthatatlanul kiábrándultam. :) Szerencsére! ha a növéred is megtapasztalná, h milyen az a férfi ígazából, lehet az segítene... mert most az van, hogy kb idealizált magának egy álompasit (mint én anno), holott lehet az ürge egy kalap szrt se ér :)! De nem mehet így tovább, mert elmennek az évek. Elhiszem, hogy nem bír ránézni másra, ha egyszer öt akarja, az nem megoldás, h randizzon mással, mert nem fog tudni, mert baromira szerelmes lehet... szóval bele a mélyvízbe, én azt mondom...

26/N

2011. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem maga a pasi bolygatta őt fel ennyire, hanem az általa kitalált álomkép.

Próbálja meg a dolgot, hátha a valóság kiábrándítja.

Azóta eltelt pár év. Nem lehet, hogy a pasi is normálisabb lett?

2011. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat hát ez így tényleg nem könnyű..


a srác már 30 éves ,de elég jóképű ahhoz hogy legyen egy komplett udvartartása :/


a nővérem valami köztük kialakult lelki kontaktusról regélt nekem ..hogy akkor érezte a srácban is megmozdul valami ..-de én sem tudom. Ez így rossz .Talán mégis találkozniuk kéne..

2011. okt. 13. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!