Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ezek a mai fiatalok. Ti...

"Ezek a mai fiatalok. Ti neveltétek őket! " Mit gondoltok erről? Lehet benne igazság?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én is inkább rájuk értettem (csak lusta voltam odaírni), bár a szüleimtől is hallottam cifra dolgokat a "Szép idők!"-ről.
2011. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

"sztem az Amerikában volt számottevőbb, mint Mo-on. Az akkori mo-i eszmék nem engedték meg a züllést."

Szerinted azt a fiatalt, akinek erre hajlama van, hol érdeklik az eszmék?

2011. okt. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki züllött, azt simán sittre vágták. Nem lehetett úgy drogozni, piálni, mint mostanában. Ha az utcára kilépett dülöngélve, akkor megkockáztatta, h beviszik.

Biztos vagyok benne, h csináltak bizonyos dolgokat elbújva, de ezt mégsem olyan sok ember, főleg tini tehette meg, mint manapság. Vagyis nem volt rá lehetőség.

Nem ők voltak az etalon akkoriban, mert igyekeztek az ilyen embereket eltüntetni v nagyon erősem megbélyegezni.

2011. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!