Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért ilyen anyám? 23...

Most miért ilyen anyám? 23 éves vagyok!

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,dolgozom,adok haza pénzt mindig itthon vagyok,segítek amit lehet.Fél éve szakítottam az exemmel 5 évet voltunk együtt,én kijelentettem nem szeretnék most kapcsolatot ki szeretném élni magam.Viszont van egy fix jó barátom fiú akivel néha össze járunk.Én meg bejelentettem otthon h most 7végén jön valaki hozzám,de nem a pasim hanem csak haverom és itt is aludna.Anyu meg teljesen kiakadt hogy pasival akarok aludni meg ha nem pasim mi van köztünk és nem örül neki vagyis nem nagyon engedi!Most miért ilyen?Felnőtt vagyok már.Hogyan magyarázzam el neki?VAgy tényleg nincs igazam?
2011. okt. 11. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

hát ha nincs semmi köztetek akkor minek aludna veled?:)

altasd másik szobába ha olyan messze lakik h nem tud haza menni... :) félig meddig igaza van anyudnak :D

2011. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De van köztünk szex.Meg jóban vagyunk,mindent megbeszélünk.
2011. okt. 11. 18:27
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Neki ez nem fér bele az értékrendjébe és kész. Neked meg igen. Minden jogod megvan erre, de neki is a saját véleményéhez. Mivel pedig az ő tetője alatt laksz... mégiscsak ő dönt, akárhogy is. :S

Esetleg mondd meg anyukádnak, hogy a haverod másik szobában alszik, vagy külön ágyon, meg hogy nem lesz szex.

2011. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Anyukádat zavarja, hogy felszabadultan tudod megélni a szexualitást, mert ő valószínűleg nem így van ezzel. Ha zavarja, menjetek inkább máshová. Én sosem sexelnék senkivel anyám házában :D
2011. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Én sem örülnék neki, ha a lányom hazahozná a d.ugópajtásait! Függetlenül attól, hogy ad-e pénzt haza vagy sem!
2011. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Külön lakrészem van annyi hogy az előszobán kell keresztül menni az emeletre.Itt a hideg meg felnőtt vagyok basszus!
2011. okt. 11. 18:29
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt, mondd meg anyudnak is ,basszus!
2011. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Haverral nem szoktunk szexelni. Ha meg már szexelünk, az nem haver.
2011. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

Ettől miért lenne ringyó jajj istenem ne legyünk már ilyen maradiak, azért mert van egy barátja aki történetesen fiú?

ez annyira elkeserítő, hogy azzal kell szembesülni hogy rengeteg korlátolt ember van.

2011. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, sztem olvasd még párszor a kérdést, és próbáld meg értelmezni. Azt írta,h szex van köztünk, és barátok. Ezért neveztem annak. Először talán gyakorold a szövegértést, aztán nevezz másokat korlátoltnak.
2011. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!