Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy most...

Miért lehet az hogy most ennyire nem bízom meg a barátomban?

Figyelt kérdés
1,5éve vagyunk együtt,de ő fiatalabb,nem volt komoly kapcsolata még...csinált butaságokat,én meg féltékeny típus vagyok amúgy is.most viszont olyan szinten nem bízok benne így hirtelen,hogy nem is értem magam...lehet hogy ez az egyetem miatti stressz meg hogy nem találkozunk annyit?mit tehetnék?
2011. okt. 11. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a bizalom. Vagy vàltoztatsz vagy szakitasz. Egyébként, ha csinàlt butasàgokat, akkor màr nehezebb megbizni benne, fõleg ha veled jàrt.
2011. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 karafatyi válasza:

Nem szabad túl féltékenynek lenned mert akkor úgy fogja érezni hogy sarokba szorítod őt és akkor biztos meg fog csalni!!

Hagy had éljen és ha úgy adódik hogy megcsal akkor nem neked lett kitalálva a tag :D

Én is szeretem a barátnőmet és mindent megengedek neki :)

Csináljon amit akar de elvárom tőle hogy ne szóljon bele amit csinálok :)

Ez az én véleményem vagy levonod belőle a dolgokat vagy folytasd tovább az értelmetlen és végül szakításhoz vezető féltékenységet :)

2011. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!