Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két és fél éve váltam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két és fél éve váltam el vajon mikor bízom meg az új páromban akivel két éve vagyok együtt? Az előző kihasznált, hülyének nézett, megcsalt.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg az új párodban, minek vagytok együtt? Teljesen fölösleges, mert úgysem lesz jó vége, tapasztalat!
2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ, na és persze tőle. Szóval
2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miert van uj parod, mar ket eve, ha nem tudsz bizni egy kapcsolatba, egy ferfibe?
2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor rászolgál arra, hogy bízz benne.::-)) Amíg te magadtól nem érzed úgy, hogy megérdemli a bizalmadat, százan is leírhatják, hogy de igen, de mégis... Ezt neked kell érezned. Nem könnyű egy csalódás, és válás után, de nem is lehetetlen.
2011. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!