Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme folytatni, ha nem...

Van értelme folytatni, ha nem bízom benne?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, de nem tudok megbízni benne. Ő is tudja és mintha nem is érdekelné, azt mondja majd idővel bebizonyítja, hogy érdemes a bizalmamra. Csakhogy nem ok nélkül féltékenykedek, állandóan flörtölget mellettem, mindig feltűnik egy új ismerős nő a környezetében. Néha azt érzem boldog velem, de ha találna egy jobbat egyből lecserélne.

Amikor ezeket mondom akkor mindig azt mondja nálam nincs jobb, ne aggódjak. De mégis azt érzem, hogy nem vagyok elég fontos neki.

Vagy lehet ezt már beképzelem?!?

Én egy nyugodt kiegyensúlyozott kapcsolatra vágyom nem ilyen "látszat" kapcsolatra, ahol nem számíthatok a páromra, mert neki mindig akad fontosabb dolga, megbízni se tudok benne, mert azt érzem hülye lennék, ha megbíznék benne. Csak azért vagyok vele mert nagyon szeretem. De kezdem azt érezni ez már kevés. Mintha csak engem érdekelne ez az egész kapcsolat.

Mit gondoltok?


2011. jún. 28. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ebből nem lehet eldönteni, hogy benne van a hiba, vagy te vagy paranoiás.
2011. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs sok értelme igy kinlódni, de ez az én véleményem. Ha 1 év után sem tudsz bizni benne, akkor szerintem sose fogsz. Hány évesek vagytok?
2011. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én/23 Ő/27
2011. jún. 28. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, akkor nem érzed magad sem jól, sem biztonságban mellette. Akkor mi szól mellette?
2011. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha ennyire azt érzed, hogy nem érsz neki annyit, mint te neki, akkor szerintem nem kérdés. Tegyél egy két próbát, amiből tényleg kiderül, hogy mennyire is szeret, ha nem tudod te eldönteni, s majd kiderül. Jobbat nem tudok. Beszélgess vele stb..
2011. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Abból, hogy mindig feltűnik mellette egy új, és egy újabb nő, még nem tudtuk meg, hogy mennyit törődik Veled. Nem tudunk válaszolni arra, hogy egyoldalú e a kapcsolatotok, hiszen a féltékenységeden kívül szinte semmiről sem írtál. Nem mutattad be nekünk a párodat, hogyan válaszoljunk? Miért mondod, hogy látszat a kapcsolat, a flörtölgetések miatt? Ennyi a baj? Ha ennyi, akkor ezt oldjátok meg, mond, hogy hagyja abba, vagy hagyd ott emiatt, de ne képzelj bele olyan dolgokat, amik nincsenek. Ha ezek mellett figyelmes Veled, szeret Téged, akkor erre a problémára koncentrálj, ne bonyolítsd túl..
2011. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem figyelmes velem. Ő is beismeri, hogy elhanyagol. Azt mondja tudja, hogy értékes vagyok, de azt nem tudja megmagyarázni, hogy miért nem foglalkozik velem. Azt érzem, hogy minden fontosabb nálam és én csak egy unaloműző vagyok.
2011. jún. 30. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

a női megérzések ritkán csalnak. ha te így érzel,akkor ő így is viselkedik. nem biztos h bántani akar,egyszerűen ő ilyen,neki ilyen a kielégítő kapcsolat. neked meg nem.

nem passzoltok össze.


nekem is volt ilyen kapcsolatom, de kiléptem belőle mert utáltam h folyton ideges vagyok.


ma már boldogan élek egy olyan fiúval aki mellett nyugodt,kiegyensúlyozott vagyok.


nem kell tűrni,ha nem működik, ha neked nem jó.

2011. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem az utolsonak teljesen igaza van!!!és mit tegyen egy olyan lány,aki pont ebbe a cipobe jár,csak még van egy 1 éves kislánya is???momentán én
2011. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha már van gyerek,akkor bonyolultabb.. sztem a babád még elég kicsi ahhoz,h könnyen átvészelje,ha szakítotok. később sokkal nehezebb lesz. bár egy 1 éves is tud nagyon apás lenni.


de ilyenkor már sokkal több mindent kell mérlegelned elsősorban a gyerek szemszögéből:


jobb lesz e nektek nélküle?

nyugodtan elengednéd e hozzá láthatásra?

h viselnéd h nem vagytok együtt de tartanod kell vele a kapcsolatot? mert ha rossz a kapcsolat most,de te szereted őt,akkor az még keményebb lehet..


persze lehet,h a pasi simán csak ilyen. mármint h szeret flörtölgetni,tenni a szépet,de valójában a párja az igazi neki. én is ismerek ilyet. minden nőnek lecsúszik a bugyija ha meglátja,olyan édes,helyes,kedves..


de ő a csodaszép feleségét imádja,sose csalná meg és szt mindenki tudja. és mindenki ilyennek szereti és nem veszi komolyan.


szóval: a kérdés az,h együtt tudsz-e élni olyannal,aki valószínűleg sose lesz más,mindig teszi majd a szépet a nőknek? bele tudsz e nyugodni? el tudod e valaha hinni,h ez csak ártatlan flörtölgetés?


ha igen,akkor lehetsz csak boldog. sajnos ez csakis rajtad múlik,ő valószínű nem fog változni már,ha eddig se ment neki pedig már babátok is van.


remélem segítettem picit...

2011. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!