Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit mondjak a szüleim...

S. O. S. Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó ismerősöm, már régóta ismerjük egymást, de csak fél éve beszélünk sokat. Beszélgettünk arról is hogy mi lenne ha lenne köztünk egy laza kapcsolat. Mindkettőnk szabad. Viszont van egy 15 hónapos kisfiam, akit egyedül nevelek a szüleimnél, és 15 hónapja nem voltam sehol pindúr nélkül a fodrászon kívül. Mit mondjak a szüleimnek hová megyek? Mert mindíg kérdezik, és válaszolnom is kell rá. A sráccal még komoly kapcsolat is kialakulhat. Kérlek segítsetek.
2011. okt. 11. 22:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet az igazat? Randid lesz, és kész.


Vagy mondd, hogy moziba mész a barátnőiddel. Bár szerintem baromi fura, hogy felnőtt nőként, anyaként kamuznod kell a szüleidnek.

2011. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg az őszintét? Elvégre magánéleted neked is lehet és ezt a szüleidnek is be kell látniuk.
2011. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Felnőtt nő vagy, neveled a gyermeked, nem gondolnám, hogy bárkinek bármiféle elszámolni valóval tartoznál.

Szüleidnek meg mondd meg, h most nem kötöd az orrukra

2011. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hát igen, mert elég sok mindenbe beleszólnak a szüleim. pedig 23 vagyok. A randit nem mondhatom, mert akkor kérdezősködnek hogy ki az, hova megyünk, hol lakik...stb. Barátnőm meg nem sok van, mindet ismerik, és vagy babájuk van, vagy kismamák. Sajna nehéz eset.
2011. okt. 11. 22:16
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Van egy kis dolgod, találkozol egy régi ismerősöddel, randid van, egy kicsit kikapcsolódnál ha lehet, moziba mész, vásárolgatni, stb. Te tudod mennyire kell kamuznod, milyen a szüleid felfogása. Én azt mondanám hogy találkozom egy régi ismerősömmel, ha kérdezik ki akkor megmondom hogy xy de nem ismeritek stb.
2011. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
egyébként a viszonyom jó a szülőkkel
2011. okt. 11. 22:18
 7/24 anonim ***** válasza:
Mondd meg az igazat! Ha elvárod, hogy ők vigyázzanak a gyerekre, amíg elmész, akkor ők is elvárhatják, hogy megmondod, hova mész.
2011. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
igen.. a régi ismerős, meg a vásárolgatással az a baj, hogy eddig akárhova mentem akárkihez, mindíg a kisfiammal mentem. és furcsa lenne nekik hogy most nem viszem.
2011. okt. 11. 22:20
 9/24 A kérdező kommentje:
az igazat nem mondhatom, mert ellenzik az ilyen dolgot
2011. okt. 11. 22:21
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Mivel azt mondod, akár komoly kapcsolat is lehet belőle, szerintem ezt nyugodtan elmondhatod a szüleidnek, nem megbúgatni mész magad...

Szerintem ők se gondolják, hogy egyedül akarsz élni örökké, valahol meg el kell kezdeni. Ha mégse lesz komolyabb, akkor meg megmondod nekik, hogy nem jött úgy össze és kész. Felnőtt ember vagy, egy gyerekért feleősséget tudsz vállalni, akkor ezért is. Kicsit neces elmondani, elhiszem, de nagy levegő és gyerünk.

2011. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!