Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit mondjak a szüleim...

S. O. S. Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó ismerősöm, már régóta ismerjük egymást, de csak fél éve beszélünk sokat. Beszélgettünk arról is hogy mi lenne ha lenne köztünk egy laza kapcsolat. Mindkettőnk szabad. Viszont van egy 15 hónapos kisfiam, akit egyedül nevelek a szüleimnél, és 15 hónapja nem voltam sehol pindúr nélkül a fodrászon kívül. Mit mondjak a szüleimnek hová megyek? Mert mindíg kérdezik, és válaszolnom is kell rá. A sráccal még komoly kapcsolat is kialakulhat. Kérlek segítsetek.
2011. okt. 11. 22:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Beszéltem anyukámmal, és elmondtam az igazat...nem bírtam hazudni...mondtam hogy sétálgatunk és pizzázunk...kicsit húzták a szájukat, de mondták hogy menjek nyugodtan, majd ők vigyáznak a picire...egyébként a sráccal kezdd kialakulni, mert egyre közelebb kerültünk egymással. Volt nálunk is, és semmi rosszat nem mondtak. Viszont a bíztatást tőletek kaptam. Köszönöm
2011. okt. 14. 22:10
 22/24 anonim ***** válasza:
sok boldogságot
2011. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot, a gyereknek is az az érdeke, hogy találj egy társat, aki mellett boldog lehetsz és neki lesz egy apamintája.
2011. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Akkor jól van, örülök, hogy segítettünk!
2011. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!