Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, ha...

Párkapcsolatban élők, ha láttok egy helyes ellenkezőneműt, azért megnézitek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

meg hát, ebben nincs semmi.

20/L

2011. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem a helyes pasikat :)))
2011. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Megnézném, de nincs rá igényem.
2011. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Megnézem ha nő ha férfi, és megbeszélem a párommal is :) Mi mindig mindent megbeszélünk.... :D
2011. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én s nyugtázom,hogy ahh de jól néz ki ez a férfi. Aztán általában a zebrán csöng a telefonja,és hívja a barátnője :D LOL


Olyat még nem láttam,akivel fantáziálni is tudnék.

2011. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
persze, még egy csinos azonos neműt is megnézek (persze más szemmel), pedig nem vagyok leszbikus. Sosem léptem egyébként félre, de nézni szabad, nem?
2011. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy földönkívüli vagyok, de én valahogy nem látok soha sehol helyes ellenkezőneműt :D vagy csak nem veszem észre? vagy így szerelmesen nem látom helyesnek azokat, akiket amúgy annak látnék? valószínűleg ez a helyzet.
2011. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
meg, de csak szolidan...igazából még annyira sem érdekelnek a férfiak a férjemen kívül, hogy ha látok egy-egy jó pasit, legeltessem a szemeim rajtuk... 27/nő
2011. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Megnézek, sőt a párom is. Hülyeség lenne tagadni, ettől még szeretjük egymást nem fantáziálunk másokról, de nyilván nem fütyülünk senki után, meg nem vizslatjuk, ő annyit mond, ennek a lánynak (pl tévében) helyes az arca, én azt mondom, Dennis Quaid sármos. Pont. Ennyivel le is zárjuk, szerintem ez természetes. Én is megjegyzem, ha egy nőt csinosnak tartok (mert pl tetszik a stílusa a sminkje) és ő is megjegyzi, ha pl egy pasinak szép szemei vannak, vagy arányosan van kidolgozva a teste...
2011. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ritka az az eset, mikor valaki felkelti a figyelmemet. Utálok emberek bámulni nem is szoktam, viszont azt mindig látom és érzem ha engem néznek. Nem szeretem. Elmegy mellettem valaki és a szemembe bámul. A szemem sarkából látom. Persze, ha látok egy olyan embert akit számomra érdekesnek tartok, megnézem, de sosem nézek a szemébe!
2011. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!