Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes ebben a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
5 hónapja van párom.Én 17 ő 19 éves.Minden okés, szeretjük egymást DE a testi kapcsolatunk nem vmi jó, nem élvezem annyira és ő sem.(Ez az én hibám mert nem adok bele anyait apait)Az az igazság hogy nagyon szeretem de mindig ott van az hogy DE.és ez a "De" szó ez azt tükrözi hogy mindig bennem van az a félelem hogy el fog hagyni.Soha nem volt még hosszúkapcsolata és nem is nagyon tervez.Érzem hogy így nagyon rossz vége lesz.
2008. szept. 8. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég érdekes lehet...ő mondta,hogy nem akar hosszu kapcsit?És te szertnéd ha az lenne...Hát...ez furcsa.Neked mi a hosszu?Na és neki?
2008. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan, Szivem... Az Én barátomnak sem volt előttem egyetlen hosszú kapcsolata sem, a leghosszabb előttem 1-2 hónap volt és mikor Mi összejöttünk, nem gondolta volna ő sem, h ebből komoly és hosszú kapcsolat lehet, egyszerűen csak belém szeretett, soha senkit nem szeretett úgy, mint Engem és már 8hónapja együtt vagyunk :) Szerintem ez nem ugy alakul, h ki hogyan tervezi a párkapcsolatát.. Egyszerűen csak majd úgy érzi, h szerelmes. Még akkor is, ha nem mutatja ki úgy, ahogy Te képzeled... Nem minden úgy van, mint a filmekben és a mesékben.. Erre sajnos nekem is rá kellett jönnöm, mivel barátom régebben nem mutatta ki mit érez irántam, csak aztán leültünk és megbeszéltük és elmagyaráztam neki, h Nekem is ugyanúgy jól esne ha kimutatná jobban, ahogy Neki is jól esik, ahogy Én kimutatom. :)

ugyhogy sok sikert Nektek és további szép párkapcsolatot :)


/Az a "DE" szócskát meg felejtsd el, amilyen hamar csak tudod :) /

2008. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak sem volt előttem hosszú kapcsolata és már 2 és fél éve együtt vagyunk. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik...Ha azon rágódsz, hogy el fog hagyni előbb utóbb meg fog látszani rajtad és rákérdez mi a baj. Nyugodtan mond el neki a félelmed és beszéljétek meg. Próbálj beleadni apait anyait ahogy írtad és akkor talán elmúlik ez az érzés.
2008. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltatok, a hosszú kapcsi az nálam olyan több éves:)és onnan gondolom hogy nem akar hosszúra tervezni hogy azt mondta legutóbb hogy "ha , talán még együtt leszünk 4 hónap múlva ..."a testi kapcsolat meg egyszerűen nem megy úgy ahogy kéne...talán nincs meg az a szenvedély részemről...
2008. szept. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!