Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha anyád sértegetné...

Mit tennél ha anyád sértegetné a párodat?

Figyelt kérdés
Anyám megjegyzéseket tett a barátnőmre,ugyan nem nyíltan de célozgatós jelleggel,nagyon felbosszantott azt hittem neki ugrok.....
2011. okt. 12. 17:24
1 2
 11/16 ironman68 válasza:
100%
Attól függ hogy a sétegetésnek van e alapja.De egyébként az anyai szeretet nagyon gonosz tud lenni néha.Nekem is volt erre példa aztán anyámat végül leüvöltöttem de ez nem használt és nekem benne volt még az is h anyá elvált apámtól és az új palijával eljátszottam úgyanezt amit ő az én nőmmel plussz még ki is basztam a házból.
2011. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném, ha a páromra nem is de rám legyen tekintettel és többet ne szidalmazza azt aki nekem oly sokat jelent.
2011. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Idióta anyósok. Sajnos az enyém is ilyen. Néha az az érzésem, hogy magának szerette volna a fiát. Soha nem szívlelte a férjem egyetlen előttem lévő barátnőjét sem és természetesen én sem voltam kivétel. Az eredmény az lett, hogy 5 éve nem látta a nagyobbik unokáját, a piciket pedig nem is ismeri. Tessék, ezt érik el a beteges fiús anyák.
2011. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de ezt ki kellett írnom magamból. Egyébként amikor az anyósom választás elé állította a férjemet, hogy van ő vagy én, akkor lett vége a kapcsolatuknak. Azóta vagyunk igazán boldogok.
2011. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Anyátokhoz legyetek jók! Ti is lesztek szülők. (talán) Más világ van, más korszak, és mindenféle v

lság. Erkölcsi, anyagistb.Nem kell ugrálni, legyetek kedvesek. A szülő is ember.

2011. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Anyád megszült, felnevelt, köszönjük. És ennyi!"


Gratulálok! :-/

2011. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!