Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a boldog családi élet titka?

Mi a boldog családi élet titka?

Figyelt kérdés
Minden kapcsolatom végül elhidegül, megromlik. Volt több kapcsolatom is, de végül már nem szerettem, elhidegültem a barátomtól, csak nyűg volt nekem. Most a férjemmel tartok itt. Pedig az elején nagyon szerelmes voltam. Aki boldog, tartós kapcsolatban él, annak mi a titka?
2011. okt. 12. 22:26
1 2
 1/15 chardonneret válasza:
100%
Egymáshoz alkalmazkodás és rengeteg szeretet ;)
2011. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót írt az első! :) 19 éve vagyunk együtt. Az eleje természetesen nagy szerelem. Tudomásul kell venni, hogy a szerelem, az elmúlik egy idő után. Ki bevallja, ki nem, de akkor is elmúlik. És utána szeretni kell a másikat, tolerálni az apróbb butaságait, és nem veszekedni, egymásnak esni minden apróságon.


Örülni kell az apró kis dolgoknak is, színt vinni a mindennapokba, feldobni néha, kellenek kis őrült ötletek, váratlan utazások (elég egy hegymászás is), szóval szeretet, szeretet, szeretet!!! (gyűlölködés helyett).

2011. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt. Kezdtem elhidegülni a barátomtól pedig még 2 évig se jártunk.


Tudtam ,hogy nem ezt érdemli, más lány a fél karját oda adná, ha ilyen párja lenne mint az enyém. Ezért felfrissítettem vele a kapcsolatot. Csinálunk szokatlan dolgokat, meglepjük egymást. Elutazunk.


Olyan férfit akartam, aki nem hagy cserbe, megbecsül, ha kell gondoskodik rólam, törődik velem... megkaptam. De a változás csak úgy ment, hogy elmondtam neki ,mi a hézag.

Hogy nem akarom elveszíteni és változtatni kellene.

2011. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem erzese valtozo, egy hirtelen fellangolas, viszont van az igazi, oszinte szeretet, es ez hianyzik beloled.

Az elso evek valoban szerelemben telnek el, de mar itt kezdodik az, hogy jobban megismerjuk egymast, es elfogadjuk a masik tulajdonsagat, vagy szokasat, tehat ezen dolgozni kell, ez igy termeszetes, de nem jelenti azt, hogy elmullik a szeretet erzese, hiszen a kozos eletunket alakitjuk ki!

Onkontroll!

2011. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólók leírták a lényeget, csak kiegészíteném.


Plusz még időnként közös programok és ugyanúgy külön programok is. Mi a párommal nem vagyunk otthonülős tipusok, viszont havonta egyszer beüt az, hogy elegünk lesz egymásból. És ilyenkor én elmegyek női programozni, kozmetika, barátnők, stb, ő meg fiús programozik. Az embernek elégedettnek kell lennie önmagával is, és akkor a kapcsolatban is jobban érzi magát.


rengeteg tolerancia kell, az tény. Meg szeretet :)

2011. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés! Szerintem is nagyon sok szeretet kell hozzá és az hogy el tudd viselni a másik idegesítő szokásait!
2011. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

A számunkra megfelelő személy megtalálása. Mert a megfelelő személyhez majd tudunk türelmesek lenni, megbocsátóak, elnézőek, a megfelelő személynek újra meg újra meglátjuk a jó tulajdonságait, és emellett újra meg újra látjuk a rossz tulajdonságait, de vhogy el tudjuk fogadni.

Meg kell találni a nekünk valót, akivel aztán nem is tűnik olyan nagy "munkának" a boldog családi élet :).

2011. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Szeretet, türelem, és rengeteg kommunikáció!
2011. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

"Dorisz válasza:


Szeretet, türelem, és rengeteg kommunikáció!"


Én is csak csatlakozni tudok ehhez amit Dorisz leírt!

10.5 éve élünk boldog házasságban.

2011. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
köszi :)))
2011. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!