Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokban a családokban, ahol...

Azokban a családokban, ahol van orvos, milyen a családi élet?

Figyelt kérdés
Nálunk eléggé nagy zűrök vannak!A szüleim orvosok,a betegeknél alkalmazkodnak,kedvesek,rendesek, de otthon meg kijön minden feszültség,hogy hagyjál már,nem törődök veled!Szóval nem sok szeretet jut otthonra.Azért is kérdezem,mert van 1 orvostanhallgató fiú,akinek tetsznem,nem tudom megéri-e megkockáztatni megismerkedni vele,vagy mellette is olyan életem lenne,mint a szüleimmel volt? :(
2011. ápr. 26. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a sógorom orvos. Ö egy alapból nagyon kedves ember, és neki pont a korházban kellett egy kicsit nem túl kedvesnek lennie, mert tyuttyoghat a betegekkel.

de a szüleid nem azért ilyenek mert orvosok, ök alapból ilyenek.

2011. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Hál istennek nálunk nincs ilyen probléma. Apu kimutatja a rendelőben is, ha épp nincs jó hangulatban. természetesen nem bunkó, csak nem bratyizik olyankor. De ezt tudják a betegek, ettől függetlenül kedvelik őt, legalább is én úgy tudom.

2011. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézd, az én apám is orvos, a barátom apukája is orvos. Pusztán annyi volt a negatívum, hogy a sok ügyelet miatt nem nagyon láttuk őket, keveset voltak otthon. Meg az éjjeli telefonok, amikor ügyeletben van és máris rohannia kell. Szerintem csak tényleg a stresszről lehet szó a szüleid esetében. Egyikünk apukája sem bánt velünk rosszabbul, mint a betegeikkel.
2011. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a férjem orvos, de lehet inkàbb egy autószerelõt vàlasztanék, ha ùjra kezdhetném.:)
2011. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Vannak szemelyiseg tipusok, tehat attol fugg az, hogy emberek hogyan viselkednek egymassal szemben.

Ez nem attol fugg, hogy milyen vegzettseguk van, munkajuk, hanem attol, hogy milyen tulajdonsaguk es szokasuk van!

2011. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám orvos. Semmi gond nincs otthon e miatt.
2011. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztonságos :D
2011. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem az a baj,hogy orvosok. Nálunk a fél család orvos 100 évre visszamenőleg, de kedves emberek
2011. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ember fuggo, nem szakma fuggo. Ha a szuleid ugyvedek, bolti eladok vagy vallalkozok lennenek, valoszinuleg teljesen ugyanigy viselkednenk, mert ilyen a szemelyiseguk. Attol, hogy valaki orvos, meg nem lesz ilyen. Az emberen mulik, hogy milyen legkort teremt maga kore. Szerintem ismerd meg a fiut jobban, hisz nem tudhatod, hogy milyen. Nem kell elkotelezned magad fele egybol, ki fog derulni idovel, ha o is ilyen, de ennek semmi koze ahhoz, hogy valaki orvos.
2011. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem anyum dettóra ilyen. Állítólag mikor 5 éves voltam, megkérdeztem tőle, hogy hogy lehet, hogy a rendelőben olyan kedves a gyerekekkel, velem meg nem...:D igazából szerintem ez személyiség függő is, meg hogy a fiú később milyen szakterületet választ, stb. Ismerkedj meg vele nyugodtan, ártani nem árthat.
2011. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!