Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok? Mit...

Depressziós vagyok? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Mostanában valahogy semmi sem jött össze. Folyamatosan rosszkedvű vagyok, sokat sírok. Nem tudok kimászni a gödörből, pedig valahogy muszáj lenne. Valami jó kedélyjavítót tudtok?
2011. okt. 13. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Valeriana segíteni szokott. Természetes összetevők, és nem lehet hozzászokni, de a Hova is hasonlóan jól működik. Recept nélkül kapható.
2011. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyedül nem fogod tudni ezt leküzdeni mert a Depresszió nem egy megfázás,orvosi segítségre van szükség mindenféleképpen. Én is az vagyok,tudom hogy mennyire rossz meg stb.én pszichiáterhez járok beszélgetésre,gyógyszert is szedek(Coaxil) ez egy nagyon jó kedélyjavító! Ajánlani tudom de,előbb keress fel egy orvost és ha lehet Pszichiátert! Gyógyítható a depresszió,kezelhető de,egyedül nagyon nehéz leküzdeni.A lényeg hogy ne fordulj magadba soha mert akkor a legrosszabb,próbálj társaságban lenni,kikapcsolódni,lefoglalni magad! Remélem tudtam kicsit segíteni.Sok sikert a gyógyuláshoz.
2011. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, neked boldogsághormonokra van szükséged. Ehhez hozzátudsz jutni, úgyis, ha sokat mozogsz, pl.

Akkor, ha ilyen ételeket fogyasztasz, csoki, mogyoró.

És pozitív gondolatok, gondolj olyan dolgokra, amik jó dolgok az életedben és hesegesd el a negatívokat és hallgass szép zenéket, hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2011. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szereted a kiskutyákat?

kiscicákat?

2011. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mozogj!:) a mozgás boldogsághormont szabadít fel. ha kell, csak ugrálj egy helyben [ez komolyan segít:D]. egyél csokit, legyél a barátaiddal! nézz vicces filmeket, igyál nyugtató teát.:) ez hülyén fog hangzani, de tanulj... az elvonja a figyelmed a bajaidról... és beszéld ki a bajaidat!! 1-2 embernek, akikben megbízol. vagy írd le naplóba, indíts névtelen blogot, akármi. ne tarts magadban! tényleg ne! nem jó...

ha nem siker kimászni a gödörből 1-2 hónap alatt, tényleg keress fel valakit!

remélem segítettem! 15L

2011. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Miért lenne már kötelező orvoshoz mennie? Ne túlozd el, a diákok nagy része depressziós, ki mennyire. Én azt javaslom, hogy beszélj róla, nem feltétlenül pszih-hal, hanem a barátaiddal. Sokkal többet ér, aztán elmentek bulizni, moziba. Mozdulj ki, hidd el és próbáld ki, mert friss levegő kell :) télen a füstben... Sok sikert.
2011. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is ezt mondta a pszichiáter:" Ezt önerőből nem tudja legyőzni, mert ezt az agy kémiai zavara okozza, ami csak gyógyszerrel és pszichológussal kezelhető, azaz, ha abbahagyom a gyógyszer szedést bármikor újra előjöhet.

Hát részben igaza volt, mert nem önerőből gyógyultam meg, de sikerült. Gyógyszerek és pszichológus nélkül.

Nekem a hit segített és azóta boldog, békés életet élek.

Ha már semmi nem segít,vagy nem akarsz örökké gyógyszerekkel élni, próbálkozz ezirányba.

2011. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mozgád mozgás mozgás. nem vicc, engem is ez húzott ki a gödörből. tudom hogy nehéz elkezdeni de már egy jó kiadós sétától otthoni tornától jobban érzed magad, de mehetsz futni is ha bírod.a lényeg hogy kezdj el sportolni.
2011. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénz, nem vicc, én olyankor szoktam depressziós lenni, amikor nincs, és amikor lesz, akkor újra kivirul a világ, meglátogatom a barátaim, ÉLEK!
2011. okt. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 öregnéne válasza:
Pénz tényleg, haha :(, pénzvilágban a pénz hiánya , fogyasztói társadalomban a fogyasztás lehetetlensége bizony -bizony depresszióba dönt. Ha majd a társadalom nem lesz pénz és fogyasztásalapú, lehet boldognak lenni csak úgy a létezéstől. Volt már ilyen a föld némely pontján. pl. Tahiti a gyarmatosítások előtt.
2013. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!