Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokkal több, mint egy éve...

Sokkal több, mint egy éve depressziós vagyok, és ez kihat szinte mindenre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert.
2011. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már megtettem de nem segített
2011. aug. 5. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Képezd magad. Olvass pszichológiai könyveket. Tedd rendbe az életed ezek alapján.
2011. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el Paulo Coelho - Veronika meg akar halni -című könyvét, és rá fogsz ébredni, hogy minden fejben dől el, hidd el...Egy volt depressziós.
2011. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy akaraterő, elhatározás kell hozzá. Én is meggyógyulatam, igaz 6 hónapig gyógyszereket szedtem, de szerintem ha nincs erős elhatározás nem lehet meggyógyulni csak a gyógyszertől. Én már untam magam, hogy mindenből kimaradok, utcára nem merek kimenni. Enni sem tudtam, csak remegtem. Mondogasd magadnak, hogy hogyan szeretnél élni. Pozitív dolgokra gondolj. Tereld el a gondolataidat a jó irányba. Mindég legyél résen! Ha be akar férkőzni az elmédbe a rossz gondolat: azonnal csinálj valamit. Tűzz ki egy célt magadnak. Pld futás, torna, legalább 20 percen keresztül. Ezután általában jobb lesz.
2011. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha budapesti vagy ajánlok egy jó kineziológust. írj privit.
2011. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem budapesti vagyok, és a gyógyszerek sem segítenek, magamtól nem tudok, van amikor jobb, de reggel nem akarok felkelni, az estéket szeretem, addigra mindig megváltozik a véleményem, de reggel kezdődik elölről
2011. aug. 8. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Mássz hegyet, addig menj felfelé, ameddig bírsz, és egyre szebb lesz minden.
2011. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!