Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám ilyeneket kommentel,...

Bátyám ilyeneket kommentel, hogy "nők krvák", "rbancok", normális ez?

Figyelt kérdés

Most lesz 20 éves, édesanyám mindig körülrajongta, azért gürcölt a munkában, hogy neki-és nekem jó legyen.

Én mindig kedves voltam vele, főztem neki, megbeszéltük a gondjait...azt tudom, hogy baja van a lányokkal és fél tőlük, de szörnyű volt ilyeneket olvasni-tudom milyen nevet használ kommenteléshez...úgy láttam pár fórumon, vagy itt is, hogy ilyeneket ír. Miért csinálja ezt?


17/L


2011. szept. 13. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem b*zi... ;)
2011. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy kicsit elege van belőletek tudat alatt. Komolyan, volt egy fiú ismim, aki azért utálta a nőket, mert az anyja kinyalta a fenekét.

Pasiknak semmi sem jó! :D

Ez persze nem azt jelenti, hogy titeket utál.

2011. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ma meg tegnap vettem észre, hogy ilyeneket irkál...Biztosan nem meleg, mert mindig elmesélte melyik lány tetszik neki, és hogy mennyire rossz, hogy nem vesz róla tudomást.
2011. szept. 13. 23:20
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Aputok milyen ember? Tőle mit tanulhatott? Ha elváltak a szüleid, kérdezd meg anyudat, lehet, hogy ő is ilyen véleménnyel van (volt) a nőkről.
2011. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

23:18


Hát most egy ideig biztosan békén hagyom:)

2011. szept. 13. 23:21
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Ja, akkor az is lehet, hogy csak dühös, mert nem állnak le vele a lányok.
2011. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem váltak el, mindig olyan tipikus mintacsalád vltunk-lehet ez a baj, olvastam valahol, hogy sok gyerek a "jólét miatt" hülyül be.
2011. szept. 13. 23:23
 8/21 A kérdező kommentje:
De félelemtes volt olvasni, mert tutira ő írta ezeket, és nagyon gyűlölködő volt.
2011. szept. 13. 23:24
 9/21 anonim válasza:
63%
Ha túl esel majd pár szexuális kapcsolaton és tapasztaltabb leszel és esetleg túl könnyen összejön, akkor ugyanez lesz a véleményed a fiúkról holott ezt most is érzed. Egybként meg anonim módon, virtuálisan mindenki mond olyan dolgokat, amit társaságban nem mondana ahol mindenki ismeri. Pár év, és megint megváltozik a véleménye..
2011. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


kicsit megnyugodtam.

2011. szept. 13. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!