Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki s. egítsen l. égyszives...

Valaki s. egítsen l. égyszives!? Mindenki csak kioktatni tud.

Figyelt kérdés

Amikor buliztam, néhányszor elhagytam a pénztárcámat, irataimat, (vagy pedig az egész táskám tűnt el a ruhatárban) ami így elég sokba kerül :(

Ha lefénymásolom a személyi igazolványt azt is elfogadják amikor megyek be?


2011. okt. 15. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A fénymásolt személyi igazolványt szerintem sehol nem fogadják el....
2011. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt ott kéne megkérdezned. De szerintem jó ötlet. Végül is a fénymásolat is tartalmaz minden adatot, azt is le tudják ellenőrizni, ha akarják. De hogy lehet, hogy elhagyod? Lányom sose hagyja el, pedig ő is jár bulizni.

A józanság az fontos azonban. Nem írtad hány éves vagy. Mert 14 és 16 között gyakran előfordul. Később már nem, akkor már érettebbek vagytok, jobban figyeltek.

2011. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, fénymásolt személyigazolvány nem fogadnak el sehol. De ha akarsz egy tippet, vegyél külön egy irattartó kis tárcát és szigorúan vedd rá magad, hogy csakis ebbe teszed bele az okmányaidat. Ha beadod a ruhatárba, ott már csak nem veszik el....
2011. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat! :)
2011. okt. 15. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
SZerintem kérdezd meg egyszer ott, ahol kérni szokták, hogy elfogadják-e. Én külföldön már próbáltam, és működött. Alapból az útlevelem szent volt, azt csak akkor vittem magammal nap közben is, ha nagyon kellett valahová, amúgy személyit (EU-s ország), ha nagyobb tömegbe kellett mennem, annak is csak a fénymásolatát. Minden nagyobb bevásárlóközpontban igazolnom kellett magam, ha kártyával akartam fizetni, de mindig elfogadták, meg a metrón is, ha a bérletet ellenőrizték. Életkor igazolására szintén. Nem tudom, mi lenne, ha itthon is megpróbálkoznék a módszerrel. Mondjuk a bkv-n nem hiszem, hogy értékelnék a fénymásolt matricát... de egy szórakozóhelyen szerintem simán elfogadhatnák a személyi másolatát is.
2011. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!