Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jogom kioktatni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom kioktatni, vagy félreértené?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel két évvel ezelőtt egy buliban összejöttem. Bár ő nagyon szerette volna "elmélyíteni" kapcsolatunkat már akkor, de én nem, mivel ő azon a héten szakított a barátnőjével, és meg nemsokára külföldre utaztam. Így nem láttam értelmét a dolognak, bár akkor nagyon tetszett a fiú.


Ezt követően hallottam, hogy ismét összejött a barátnőjével (pedig miket mesélt nekem...) Nem foglalkoztam a dologgal, külföldön voltam, és én is beleszerettem valakibe, akivel azóta is együtt vagyok.


Fél éve hazajöttem, és hirtelen ismét feltűnt ez a fiú az életemben. Az elején kedves volt, de ahogy múlt az idő, egyre bátrabb lett, és ismét elkezdett próbálkozni. Ismét szakított a barátnőjével. Az se zavarta, hogy én viszont boldog párkapcsolatban élek, mondjuk most épp távkapcsolatban, mert a barátom holland.


Végül olyannyira túlzásba esett, hogy muszáj volt határozottan leállítanom, és sort kerítenem egy őszinte beszélgetésre. Ott elmondtam, hogy én SOHA még gondolatban sem csalnám meg a barátomat, mert szerelmes vagyok belé, ezt meg kell végre értenie. Ő meg elmesélte a zátonyra futott kapcsolatának történetét.


Akkor azt hittem, megértette. De... Múlt héten megint közös buli volt, jó volt, erre kiderült, hogy igazából mégse szakított teljesen a barátnőjével azóta sem, de akkor épp összevesztek, és máris megint érezhetően nyomult rám.


Annyira zavar, hogy egyrészt nem tartja tiszteletben amit mondtam neki, másrészt ha már nyomul, legalább egyedülálló lenne... Az első részt már megmondtam neki, többször.. De a második még legalább olyan rossz, mert ezzel magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.


Azt állítja azért nem bír leszállni rólam, mert a mi kapcsolatunk befejezetlen..

Én attól félek, ha megmondanám neki, hogy milyen gázul viselkedik, esetleg tényleg szakítana a barátnőjével, mert azt hinné, ez a főbb akadály kettőnk között.


2011. jún. 26. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem van jogod és meg is értelek.

Sztem szakíts meg mindenféle kapcsolatot vele mert ha nem ért a szép szóból akkor valamit tenni kell.

2011. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nagy baj lenne, ha abbahagyná a barátnője kihasználását?
2011. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mellettünk lakik, így nehéz lenne megszakítani a kapcsolatot vele.


Nem lenne baj, ha befejeződne a kapcsolatuk, de én ebből szeretnék kimaradni. Még ha miattam is történik, nem akarom, hogy az én felszólításomra történjen meg.

Vagy nem kéne ennyit kombinálnom, csak intézzem el, hogy szakítsanak, mondván, hogy amúgy is csak kihasználják egymást? (Egyébként amit magamtól látok, aszerint a lány az aki igazán kihasználja a fiút. Most pl megvetette vele a jegyét a VOLTra, plusz le is viheti a fiú, meg elszállásolhatja....)

2011. jún. 26. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy amióta megtudtad, hogy csak félrelép veled, ráadásul beleszerettél valaki másba, nagyon is befejezett.
2011. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én inkább nem
2011. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!