Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Normális,...

Miért van ez így? Normális, ahogy érzek?

Figyelt kérdés
Májusban érettségiztem,addig nem nagyon szerettem az osztályom,de mióta vége lett a giminek,elkezdett hiányozni az osztály...most meg főleg,mióta egyetemista lettem,sokkal jobb volt a régi gimis osztály,mint a mostani fősulis csoport,itt már csak érdek barátságok vannak,hiányoznak a régi beszólások,jó kis magyarórák hangulata
2011. okt. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen normális. mikor dobod a pasidat akkor is eszedbe jutnak a régi szép idők még akkor is ha csak 1 perc volt. :)
2011. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, normalis, hianyzik a megszokott, de az elet, korulmenyek, ismeretsegek, baratok es meg mi is allandoan valtozunk. Fogadd el, fejlodj.
2011. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Most tudatosult benned, hogy egy korszak lezárult, soha többé nem lesz már. Ami furca, hogy a 7 éves lányom ugyanezt felfogta az oviban, ballagáskor halálra sírta magát, hogy ő többé már nem lesz ovis.

Hát, sajnos így van ez. Valami lezárul, de valami kinyílik előttünk. Egy-két értékes ember biztos ott is van. A régiekkel meg próbáld tartani a kapcsolatot.

2011. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális. Ez is egyfajta veszteség, egy életszakasz lezárását "gyászolod". Nálam is ugyanígy volt, kb. 1 évbe telt, mire jól kezdtem magam érezni az egyetemen. A gimi pedig egy szép, de távoli emlékké zsugorodott.


25 N

2011. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkerültem egyetemre, minden héten, ahogy megérkeztem a koliba, sírva fakadtam. Máig nem tudom miért. De szerintem mindenkinek kell egy biztos pont, ami mindig vele van, amitől támogatást kap - lehet ez egy telefonban kép, zene...
2011. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!