Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről ismerhető fel az igazi...

Miről ismerhető fel az igazi férfi? Küzd a csajért mindenfajta módszerrel vagy ha egyszer megbántottam ott hagy.

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

ha megbántottad akkor neked kéne küzdeni :D

fordított esetben neki is küzdenie kell

2009. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem küzd. Bár mára kissé változott a helyzet, és ők is megengednek maguknak egy kis "hisztit". De nem általánosítok, pasija válogatja. Ez csak saját tapasztalataim alapján írtam.
2009. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
"Igazi férfi"? Minden férfi igazi, csak az olyan, aki otthagy egy apró sérelem után is valószínűleg nem szeret igazán. Gondold el, hogy ilyennel hosszú távon hogy tudnál élni...ha valaki szeret, akkor küzd érted, persze nem Rómeó és Júliát kell játszani, de ragaszkodik hozzád, ha szeret. Ha meg elsőre feladja, valszeg nem szeret.
2009. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
A kettő között. Az egyik nem szeret, a másik nem tisztel.
2009. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ebből a két lehetőségből választhat csak?

Az igazi férfi küzd a szerelméért, de van önérzete is, és nem hagyja, hogy megalázd. De ezek szélsőségek, ne ez alapján ítélj!

2009. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret,belefér neki egy kis megbántás.Mondom,ha igazán szeret és a megbántás kicsi.
2009. máj. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Minden férfi igazi. De van, amelyik büszke. Annek Te kell pitizzél! De talán megéri.
2009. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
54%

Nálam vicces volt a helyzet. A mostani barátom talán 3 hónapig udvarolt v tovább, mire végre engedtem a csábításnak.

Szóval elkezdett teperni (talán vlmi mésfl-2 hónapja "barátkoztunk" egymással), aztán eléggé megbántottam azzal, h nem hívtam fel, és így nem is tudtunk találkozni, mikor megígértem neki, (nem voltam biztos benne mit akarok). Kicsit megsértődött, direkt nem szólt hozzám kb egy hétig v tovább. De aztán mégis folytatta, meggondolta magát v nem tudom, de most nagyon jól elvagyunk, nagyon szeretem, és állítólag ő is engem.:):) Sztem, ha vlmi hülyeségen sértődik meg a srác (ami 1ébként lányos dolog:P), akk az egyáltalán nem férfias. Ha komoly dologgal bántod meg, de még sincs köze annak a kapcsolatotokhoz közvetlenül (pl megcsalás), akk ha tényleg szeret, nem szakít.

2009. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!