Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bolondul meg minden...

Miért bolondul meg minden férfi ha a párja terhes és el van tiltva a szextől? Miért nézik olyankor az asszonyt "lábtörlőnek"? Miért mennek egyből félre?

Figyelt kérdés

1 hónapja feküdtem a kórházban visszatartáson,32 hetesen mert megindult a szülés..De sikerült megállítani így 4 nap múlva hazaengedtek,Viszont a méhszájam nyitva van és összeszedtem bent egy kis gombás fertőzést így azóta a szex letiltva..Mondtam neki hogy hát megoldjuk másképp,de neki az úgy nem jó..

Ma még kért hogy lépjek be a közösségi portáljára és keressek meg egy levelet amiben egy telefonszám van mert az kell neki..közben találtam egy levelet amiben egy másik nővel beszélte meg hogy hol fognak találkozni és hol fognak szexelni,ha én hazajövök a kórházból.De a párom volt az aki leginkább erősködött.Viszont a csajnak is van élettársa.Sokat találkoznak mer egy éjjel nappali boltban dolgozik a csaj és a párom oda jár magának kaját venni ha melózik...Számon kértem de tagad mindet..Miért nem vészi észre hogy én nem azért nem szexelek vele mert nem akarok,hanem hogy a picivel minden rendben legyen....

És ráadásul a 2. babánkat várjuk,3 éves a lányunk,37 hetes vagyok..

Mit tegyek?Ezek után nem tudok úgy viselkedni mintha semmi nem történt volt..Csak a 2 gyerekért maradjak együtt vele?

De akkor nekem milyen életem lesz így?


2011. nov. 14. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Szar életed lesz, úgyhogy hagyd ott.


A fő kérdésre pedig: attól, hogy a te férjed egy tetű, még nem kell általánosítani. Én pl. egyáltalán nem szexelhettem az egyik terhességem alatt, és nem bolondult meg a férjem...

2011. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az elsőnek, gusztustalan tapló a férjed nem férfi. Pont a két gyerek érdekében ha megteheted semmiképp se maradj vele. Te leszel a lábtörlő, először csak a férjednek, majd ha a gyerekeid ebbe nőnek bele, akkor később nekik is.
2011. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%
HOgy hogy minden ferfi? Csak egy-ket idiota. De, ok amugy sem szamolhatok ferfiaknak, hanem allatoknak.
2011. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy nagy dilemma. Mármint a gyerek téma. Az biztos, hogy neked ott kell hagynod őt a pics@'ba, de sokszor sajnos a nő is hibás evvel kapcsolatban. Ilyenkor mindig csak a gyerek a téma, meg hogy neki legyen a legjobb. Hát NEM.


Először NEKEM legyen a legjobb, aztán a gyerek és minden más. Mert ha NEKEM a legjobb, akkor általam mindenkinek sokkal jobb lesz. Nem kell a gyereket előtérbe helyezni. Ilyenkor sok ffi el van hanyagolva. Hát igen, ha elhanyagolnak, akkor én is félrelépek. ...mert ÉN vagyok az első...aztán minden más.


Mondjuk a te eseted az MÁS, mivel te BETEG vagy és emiatt nem lehet szex. Ebben az esetben eléggé gáz amit a párod művel. Dobd ki! Hajrá!

2011. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
81%
Tanulság: egy férfi akár párkapcsolatban él, akár házas, akár gyereke van, akár nincs, a szex, a saját kielégülésük a legfontosabb. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek. A férfiak egyszerű lények.
2011. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ismerek ilyen férfit,aki félrement a párja terhessége alatt,és az asszonyra hivatkozik,merthogy terhes,és nem lehet szex,őneki meg vannak igényei.Én az ilyen hozzáállást egyenesen gusztustalannak tartom!Az a baj,hogy sok primitív férfi van,aki ezzel takarózik,és azt hiszi,bármit megtehet.Sőt,közülük a legtöbb meg is teszi,amint alkalma adódik rá.

Nagyon sajnállak,ugyanis Te tényleg lábtörlő leszel,sőt,már az vagy.Viszont a gyerekeidből még meríthetsz erőt.Igyekezd úgy nevelni őket,hogy soha ne váljanak ilyen primitív,tisztességtelen ösztönállattá,mint egyesek.

2011. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Tisztelet a kivételnek...

Nem szerettem volna általánosítani,csak így fogalmaztam meg a kérdést..Egyenlőre annyi gondolat kavarog a fejemben...

Én apa nélkül nőttem fel,mert ő is megcsalta anyukámat..És nem kívánom senkinek...Ha apámhoz mentem anyám volt a szemétláda,ha anyámnál voltam,akkor apám volt szemét..14 évesen már iskola mellett el kellett járnom dolgozni,mert mindegyik szart a fejemre..Ezt én nem szeretném a gyerekeimnek..De egyedül nem tudok mindent megadni nekik,ehhez kell apa is nekik..

De viszont akkor az életemmel mi lesz?

Továbbra is főzzek,mossak takarítsak itthon és neveljem a gyerekeinket mintha mi sem történ volna...?

Lássák hogy feszültség van köztünk és ők is éljenek stresszben?

Nem tudom melyik lenne jobb...

2011. nov. 14. 13:29
 8/57 anonim ***** válasza:
85%
Válj el, kérd a bíróságtól a fizetése 40%-át gyerektartás címén, plusz asszonytartást, amíg otthon vagy a babával. Akkor rájön, drága egy kaland volt amit csinált.
2011. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Nincs bejelentve a munkahelyén....Nem vagyunk házasok sem még.Bár el van indítva a folyamat,csak kell várni 30 napot a polgári esküvőig..Amiből még van vissza 20 nap!
2011. nov. 14. 13:32
 10/57 anonim ***** válasza:
90%
Ha rájön hogy drága kaland volt, az a kérdező lelki világán semmit sem segít. Durva leszek, de kérdezd meg tőle hogy neki ennyit jelent hogy gyereke lesz? Ha bla bla blázik akkor egyértelmű hogy mit kell tenned.
2011. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!