Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt az összes...

Miért hiszi azt az összes egykori rossz tanuló, hogy ha családja lesz, és nincs osztályzat, akkor ettől megokosodik?

Figyelt kérdés
Megdöbbentő számomra, hogy mennyire inadekvált, irreleváns, abszurd, vagy logikátlan mondatokat képesek némelyek leírni és közvetlen ez után jelzőkkel ellátni náluk nyilvánvalóan értelmesebb hozzászólókat. Anno a suliban azért tudták a helyüket. Ez mitől múlik el?
2010. szept. 20. 15:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Engem is bosszant, de ennek épp semmi köze az iskolához. Hiába rossz tanuló, attól még lehet okos, simán csak lusta volt. Engem inkább az irritál, amikor valaki nem az, de annak képzeli magát és másokat szid, de ez továbbra sincs kapcsolatban a sulival. Megjegyzem ott is inkább azoknak van nagyobb arcuk, akiknek fele annyi eszük sincs. Az okosabb csak legyint.
2010. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
67%
Na akkor rögtön kezdeném, hogy az nem inadekváLt hanem inadekvát. Eszed ennyi neked is.
2010. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az osztályzatokkal függ össze.Egyszerűen csak az anonimitás ad egyfajta nagyképűséget,vagy hogy mondjam.Itt mindenki leszól mindenkit,akár igaza van akár nem.Mindenben lehet hibát találni,ez az oldal nem mérvadó...semmiben.

Úgyértem,lehet hogy az életben teljesen másmilyen az adott ember.

Példának okáért itt vagy te...te is ugyanúgy leszólod ezeket az embereket,és mi sem bizonyítja jobban,mint ez a kérdés,hogy semmivel nem vagy jobb náluk.Nem tudom mit gondoltál...hogy majd te leírsz egy csomó jól hangzó jelzőt,és attól majd intelligensnek tűnsz,akkor mindenki helyeselni fog,és megírja hogy mekkora szar emberek ezek,meg blablabla.Pedig mindenki ugyanezt csinálja.Látod most én is...

2010. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%
Vicces de nálunk sok 3-4-es "rossz" tanuló többre vitte mint a kitűnő aki végig az első padban ült.. A való életben már nem a jegyek számítanak ám de sok mindenkinek ezt nehéz elfogadni.. Mondjuk érthető, mert ez lett belétek nevelve..
2010. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Tulajdonképpen nem rossz a válasz, tényleg alkalmazható rám is, de ettől még maga a jelenség igaz és fennáll. A kérdés az, hogy mitől hiszik azt, sokak, hogy megtáltosodtak.


Nekem van erre tippem, csak érdekel, hogy másban is felmerül-e.

2010. szept. 20. 15:37
 6/50 A kérdező kommentje:
Mit jelent az nálad hogy "többre vitte"? - ennek a definiálása nélkül nem értelmezhető a válaszod.
2010. szept. 20. 15:39
 7/50 anonim ***** válasza:
64%

Te meg bazi rosszul használod a vesszőket, szóval te sem vagy tökéletes.

Egy korrektor.

2010. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
50%

És a te verziód mi? Engem tényleg érdekel.

Első válaszoló voltam.

2010. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként nem tudom min akadtatok ki, szerintem sehol sem írta, hogy tökéletes.
2010. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
69%
Én azon akadok ki, hogy egyáltalán nem értem, honnan szedi a Kérdező azt, hogy ki milyen tanuló volt az iskolában. Bekérette mindenkinek a "bizijét"? Aki "irreleváns és abszurd mondatokat" ír, az ugyanúgy lehetett 5ös, mint 2es vagy 3as tanuló.
2010. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!