Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly párkapcsolatban/ház...

Egy komoly párkapcsolatban/házasságban elfogadhatónak, megengedhetőnek tartjátok az erotikus témájú chatelés (harmadik személlyel)?

Figyelt kérdés
Jelzi-e ez azt,hogy a kapcsolatban valami probléma van?
2011. okt. 16. 19:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad még jobban megalázni. Legyen tartásod.
2011. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez azért nem válóok.

Mondjuk én egyébként is nagyon laza vagyok, ameddig a lelke az enyém,addig nem érdekel mit csinál mikor én nem vagyok ott.

Viszont azért nem árt átbeszélni miért volt szüksége erre, de szerintem az izgalmon kívül semmi komoly, szóval tipikusan át akarja élni, amit régen,azt a kellemes randi előtti pillangós érzést :) Ha rossz lenne a szex, akkor k*rvánál lenne.

2011. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
csakhogy ezekben a chat-elésekben részletesen leírja, hogy mit csinálna az illető nőkkel. Nagyon részletesen. És a lányok volt barátnők, vagy inkább kalandok. Én attól félek, hogy egyszer az egyikkel találkozni is fog (már tett rá kísérletet az egyik csak, csak a férjem lebukott előttem). Arról nem is beszélve, hogy érzelmileg ez nálam már megcsalás...
2011. okt. 16. 19:27
 14/28 A kérdező kommentje:
tett rá kísérletet az egyik csaj, nem csak.
2011. okt. 16. 19:28
 15/28 anonim ***** válasza:

Ahh így már értem :(

És nem mondta el a férjed, hogy miért csinálja ezt? Nem mondja el mi hiányzik neki?

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
nem, pedig többször beszéltünk erről. Azgt mondta, hogy csak szórakozott, nem gondolta komolyan, engem szeret, stb... De én már nem tudok neki hinni. Egyébként ha ezekről a dolgokról nem tudnék, rendben lennének a dolgok, egyébként rendes ember. Szóva
2011. okt. 16. 19:33
 17/28 A kérdező kommentje:
Szóval más jele nincs, hogy valami nem stimmel. de tudok erről, így szerinntem valami gond mégis van. De mit tehetek, ha nem hajlandó őszintén beszélni? Egyébként higgadtan beszélgettünk, nem vagyok hisztis, nem csináltam jelenetet.
2011. okt. 16. 19:35
 18/28 anonim ***** válasza:

Talán pont ez a baj.

A helyedben leüvöltöttem volna, meg mindenféle bűntudatkeltő dolgot vágtam volna a fejéhez, hogy tudja mit veszíthet.

2011. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem elfogadható. én pakolnám a cuccait és viszlát.
2011. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem csak a konkrét szex a megcsalás, hanem minden olyan helyzet, amikor egyedülállóként viselkedik, holott nem az. Pl. ismerkedik, flörtöl, társkeresőzik stb.
2011. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!