Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam össze a családomat...

Hogy hozzam össze a családomat? Többi lent

Figyelt kérdés

a szüleim folyton veszekednek,és azzal fenyegetőznek hogy elválnak


és engem is folyton szidnak


nincs egy olyan nap hogy ne veszekednének


az én családom miért nem lehet normális mint másoké?


ráadásul a jegyeim is csak romlanak


teljesen szét vagyok esve


hogy békítsem ki a szüleimet?


beszélni nem tudok velük mert már tényleg olyan mintha tiszta szívből gyűlölnék egymást


csak azért nem váltak eddig el mert engem nem tudnának hova tenni,és tökegyedül meg miből élnének meg?..


mit csináljak?


13l


2011. okt. 16. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert fontosabb nekik a veszekedés, mint a te nyugalmad.Mert igazából nem gyűlölik egymást, csak a helyzetet, amibe mindketten benne vannak. Közben nem veszik észre,hogy nem csak ketten vannak ebben a helyzetben, hanem hárman. Csak terólad feledkeznek meg.Azt figyelmen kívül hagyják, hogy a te érdeked a békesség vagy legalábbis a békességre törekvés lenne. A te korodban (hormonális változások ideje!) fokozottan jelentkezik az igény a harmóniára, azért feltűnőbb most számodra az örökös civakodásuk. Te, ezek eddig is ilyenek voltak, és ha nem nőtték ki mostanra a gyerekes civódásaikat talán nem is akarják. Azért szomorú ez a helyzet, mert olyan érzésem van, mintha te akarnád megnevelni őket, vagy te akarnád megmenteni a házasságukat. Hidd el, amit két felnőtt elrontott azt egy korodbeli lány nem tudja megjavítani. Találják meg ők a megoldást, ami a kapcsolatukat illeti, te pedig tanulj szorgalmasan a nehézségek ellenére is. Ölellek szeretettel.
2011. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :))


mondjuk igen,mostanába tényleg olyan mintha többet veszekednének :S


de végülis igazad van,nem én vagyok a szüleik ...:/

2011. okt. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!