Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban feszélyezi a férfiakat...

Valóban feszélyezi a férfiakat, ha a feleségük/barátnőjük nem csak a főzéshez, gyerekneveléshez ért?

Figyelt kérdés
Pl. én értek a kőműves munkákhoz, festéshez, gletteléshez. Ez láthatólag nagyon zavarja a férjemet, de miért?
2011. okt. 17. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tapasztaltam. Nálunk csak az "férfimunka", amihez vagy túl alacsony vagyok, vagy fizikailag nem vagyok elég erős.
2011. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tapasztaltam ilyet se a férjemnél, se barátaimnál. Az zavarná ha sötét lennék.
2011. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy zavarja őket.

Normális ember csak örül annak, ha a párja ügyes és sokoldalú.

2011. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a férfianak, akiknek nincs önbizalma (meg általában egyéb tudása sem), azokat igen, az értelmes és egészséges önbizalommal rendelkezöket nem
2011. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

páromat igen zavarja, mert nem igazán értek a férfimunkához, de mindig csinálnám,volt mikor a motort próbáltam megszerelni, mert azt hittem értek hozzá, nem igazán örült neki

ha az autót bütyköli én akkor is ott vagyok

2011. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

inkább büszke rá - én tanítottam meg pl tapétázni, glettelni, csempézni stb - az ő országukban még egy villanykörtét se cserélnek ki maguktól, hanem kihívnak egy szerelőt (nem vicc)

amikor ketten felújítottuk a lakásunkat, nagyon büszke volt, hogy a saját 4 kezünkkel csináltuk :)

2011. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjem igenis örül neki, hogy sok mindent megtudok csinálni (festés, csiszolás, csavarozás, stb...), mindig meg is dícsér. Épp felújítunk, így jól is jön, hogy ennyi mindent megtudok csinálni.
2011. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én egyedül a festéshez értek, de bármi, nem túl megterhelő "segédmunkát" el tudok végezni a ház körül. Párom egyébként szerintem csak örülne neki, ha kicsit több mindenhez értenék ebből a szempontból... :))

Igazából pont most lenne előnyös, mert építkezés előtt állunk, de nem igazából fölösleges erőltetnem. Épp elég férfi van a családban, hogy ne legyek rákényszerítve az effajta munkák megtanulására. :))) 26L

2011. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Bocsánat az előbbi kusza mondatért. Javítva:

Igazából pont most lenne előnyös, mert építkezés előtt állunk, de fölösleges erőltetnem. :)

2011. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
76%
Én imádom ha egy nő ért ilyen"férfi" dolgokhoz. Persze csak ha természetesen jön a természetéből,vagy a múltjából. Nagyon szerencsétlen ha egy nő macsózik vagy ő akar lenni a férj a kapcsolatban. A mai társadalom valamennyire megkivanja a noktol hogy ferfiak legyenek es ez gyakran oda vezet hogy tulsagosan bele is élik magukat ebbe a szerepbe.
2011. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!