Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőmet feszélyezi a barátok és az én együttes jelenlétem?

Figyelt kérdés

Most nemrég mondta, hogy szilveszterkor ne számítsak rá, hogy együtt bulizunk, mert ő a szülei barátainak a gyerekeivel szokott akkor lenni, hívni pedig nem szeretne közéjük, mert akkor ő szerencsétlenül érzi magát, ha egymást nem ismerő barátaival, ismerőseivel csinál programot. Ez nekem kissé rosszul esik, fura. Csak nézett nagy szemekkel, hogy mi zavar ezen engem?

Korábban is volt már ebből vitánk: őszi szünetben ugyanezzel a társasággal mentek 3 napra kirándulni, és nem hívott, pedig annyira mentem volna én is.

De ha én megyek valahová az én barátaimmal (akik többnyire magukkal hozzák a Kedvesüket), mindig hívom Őt, de sose jön. Ha az egyetemen órák között odajönnek hozzám a barátaim, akkor ő meg néma csendben ül és néz ki a fejéből, míg újra kettesben nem maradunk.

Mit csinálhatnék???

Annyira zavar ez, hogy eszméletlen. Ha ez így marad, sose illeszkedünk be egymás baráti körébe, ami szerintem igenis fontos lenne!


2010. nov. 27. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen: ő 22, én 21. Röhej, de így van.
2010. nov. 27. 20:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem is zavarna..ha a barátaim barátaival vagyok akkor velük foglalkoznak inkább engem meg le se sz*rnak...ha meg két barátom találkozik akkor kínos csend van mert ha egyikkel beszélek a másik mellőzöttnek érzi magát és fordítva..egymással meg nyilván nem fognak intimebb dolgokról beszélgetni amienekről az igazi barátok szoktak...
2010. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, a párod egy igazán ostoba, önző személy. Miért kell ilyenekkel szórakoznod? Én már megtudtam ,hogy nem érdemes. Majd Te is meg fogod! Vagy most lépsz.


Istenem, ekkora ostoba embert, mint a párod.

2010. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én ilyen szituációban nem érzem magam mellőzöttnek, mivel be szoktam kapcsolódni a beszélgetésbe. A kommunikáció kétirányú, tehát ha én nem beszélek valaki(k)hez, persze hogy "le se szarnak"...

Azért értem, amit írsz, de ennyire szélsőséges csak nem vagy, mint barátnőm?

2010. nov. 27. 21:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt a 2.-nak írtam. Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit!
2010. nov. 27. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:

" A kommunikáció kétirányú, tehát ha én nem beszélek valaki(k)hez, persze hogy "le se szarnak"... "

igen de ha köztük már meg van az ismertség egy idő után úgyis az lesz hogy "ez meg mit szól bele" komolyan ha nem a beszédükön, de a testbeszédükön látom...

2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez szerintem csak egy alaptalan félelem. Ha pedig nem alaptalan, akkor az a társaság nem érdemli meg, hogy foglalkozzak velük. Én sohasem gondolok a társaságban "újoncnak" számító arcokról olyat, hogy "ez meg mit szól bele", és szerintem így normális!
2010. nov. 28. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor te jófej vagy:P
2010. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!