Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy problema soran a...

Ha egy problema soran a gyereked es a ferjed kozott kellene valasszal akkor kit valasztanal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Hát ezt így behatóbb ismeretek nélkül elég nehéz lenne eldönteni.
2009. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem nehéz. MINDEN (még extrém) esetben is a gyerekemet választanám. Csakis.
2009. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Ez így elég nehéz, ehhez az egész sztori kellene. Nálunk az a szokás, hogy mindkét fél meghallgattatik és akinek igaza van, amellé áll anyu. Persze mindig van egy kis puffogás, de egy idő után belátjuk a dolgot, ha nem nekünk volt igazunk. Valami ilyesmire gondoltál?
2009. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Azt,akinek úgy érzem,hogy igaza van!
2009. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Akinek igaza van.
2009. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
A lepontozottal értek egyet. Soha nem hagynál sem el, sem cserben a gyerekemet senki kedvéért. (Ez nem azt jelenti, hogy igazat adok neki, ha nincs, de szerintem a kérdés nem erről szól... Vagy tévedek?)
2009. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Szóval, ha pl. a gyerek megölt valakit, és az apa fel akarja jelenteni, te inkább fedezel egy gyilkost? Gratulálok
2009. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem fedezem, amit írtam nem ezt jelnti, hanem azt, AMIT írtam. Szövegértelmezéshez én is gratula.
2009. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a kérdés arról szólt, hogy ha egy konkrét helyzetben választanod kell köztük, kit választassz?
2009. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális helyzetben senki nem kényszeríthet hogy válassz köztük. A férjed a gyermeked apja is egyben?

Esetleg jó a gyermek és a férj viszonya, vagy elkövetett valamit a férj?

Akármennyire is fájdalmas, de egy anyának mindig a gyereke kell, hogy az első legyen. Aki egy pasiért önszántából elhagy egy gyereket, az nem anya. Ha elveszik valami miatt a gyermeket az más, de nyilván az sem ok nélkül türténik, mert ha valaki jó anya, és a körülmények is megfelelőek akkor nyilván nem vesznek el senkitől egy gyereket. Egy kisgyerek sosem hibáztatható semmiért, ha magatartási gondokkal küzd esetleg egyből a nevelésre fogják. Jobban káne látni a helyzetet maiben vagytok. Ne mnodj le sose a gyermekedről! Pasit foghatsz százat, de a gyermekedet nem helyettesítheti senki és semmi.

2009. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!