Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzek...

Mit tegyek hogy ne érezzek így a párommal szemben?

Figyelt kérdés

Sokan felfogtok háborodni gondolom, nekem sem tetszik, hogy ilyeneket gondolok.

Szóval... Párom több éve dolgozik, elég jól is keres, velem szembe aki még mindig egyetemista és nem keresek semmit. Nagyon rá kell magam szentelni a tanulásra, most fogok nyelvizsgázni is...

Sokszor nagyon nagyon irigykedem a saját páromra amiért neki megvan szinte mindene, nekem meg mindenben szűkölködnöm kell... :(

Persze, én is fogok dolgozni, de olyan rossz érzés, hogy mondjuk hónapokig gyűlytök anyukámtól kapott zsebpénztől karácsonyra vagy kevés kis diákmelókból, hogy pl most télre el tudjak menni egy két meleg cuccot venni.

Ő pedig gondol egyet és vesz magának egy új tv-t.

De a legrosszabb érzés, hogy ezt érzem vele szemben. Én örülnék az örömének de egyben nagyon is irigykedem.

Elég gyerekes tudom, megpróbálok úgy csinálni mintha nem lenne baj de néha nem sikerül.

Szokott nekem vásárolni ha nagyon nincs semmim de azután is lelkiismeretfurdalásom van, hogy rám költi a pénzét. Pedig nagyon akaratoskodik, hogy csak akkor pár cuccot hagy vegyen.

Mit csináljak?


2011. okt. 17. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Fogadd el, ha ad. Legyen ez természetes. De ne várd el tőle...
2011. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem éltek együtt, ne irigykedj! Annyit költ magára, amennyit akar. Rád is annyit költ, amennyit akar. Mi ebben a rendkívüli? Ő dolgozik, keres, te tanulsz és nem keresel.
2011. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Néha én is így érzek... Amúgy esetleg költözzetek össze ha olyan a kapcsolatotok. Én bár nem sajnálom a páromtól, távkapcsolat, külföldön dolgozik, csak ritkán jön haza, de jövőre összeköltözünk és ő is úgy van vele hogy közös minden, a lakás, a tv, minden. Most vesz kocsit majd jövőre, lecseréli ezt, bár valószínű én fogom használni:)
2011. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Menj el dolgozni a suli mellett, ha ennyire zavar a "szűkölködés".

Más is meg tudja oldani egyetem mellett.

Ha meg nem akarsz dolgozni, akkor ne a párodra irigykedj, hanem haragudj saját magadra, hiszen erről a helyzetről nem ő tehet, hanem részben te.

2011. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell az embernek olyan párt választani,aki hozzáhasonló minden tekintetben.Tudod, "hasonló a hasonlóval".
2011. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nyártól keresek

gyakorlatozom ami nem fizet

sehogy sincs időm dolgozni.... nem azért mert nem akarok

2011. okt. 17. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!