Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha titokban védekezem nuvaring...

Ha titokban védekezem nuvaringgel az szemétség a párommal szemben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nos, nem tudom, mi az a nuvaring, de ha te még nem vagy kész az anyaságra, akkor nincs ebben semmi megvetnivaló. Bár nyilván az lenne a legtisztább, ha ezt a pároddal megbeszélnétek. Ha szeret, megérti. Megmondod, hogy majd pár év múlva oké a dolog, de addig ez van.
2011. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
fogamzásgátló. nekem nem kell gyerek soha.nem kell a nyomorba szülni.
2011. jan. 24. 12:15
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Öhm, az hogygyermeket nem akarsz, az a te saját magánügyed. Ezzelmásnak kárt nemokozol,kivéve a párodnak, aki valószínű majd gyermeket szeretne egyszer. Tehát egy időután úgyis tovább akar lépni, stb, hogy a gyermektelenség megoldodjón. És a legrosszabb az esetedben az lesz,hogy elhagy egy babát akaró nőért.

Csak itt inkább az számít még,hogy hány évet fogsz elvenni a párod életéből feleslegesen???

2011. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen szemétség. Nem lenne egyszerűbb elmondani neki, hogy te nem szeretnél gyereket? Így tiszta vizet öntenél a pohárba és esélyt adnál neki, hogy ha ő mindenképp szeretne gyereket, akkor keressen egy olyan nőt, aki szül is neki.
2011. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szemétség. Hazug vagy, ez az igazság. Ez nem szeretet a pároddal szemben. Sajnálom szegényt.
2011. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a kérdést tuti te írtad:


"Házasságban élek és sosincs kedvem a házasélethez. Gyereket sem szeretnék mert nem akarom hogy szenvedjen és el kelljen adnia magát, meg csúfolják az iskolában. Fenntartható igy egy házasság? Azért hetente 2x muszályból van ungibungi 28l"

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen az! Gondolj csak bele, hogy milyen lenne fordítva? Ha ő csapna be téged valami fontos dologban! Te hogyan éreznéd magad? A gyerek kérdés az egyik legfontosabb dolog egy párkapcsolatban. Ha te soha nem szeretnél gyereket azt vele is közölnöd KELL!!! Neki joga van gyerekhez, ha nem tőled, hát mástól. Ne legyél ennyire önző, egy kapcsolat a párról szól és nem RÓLAD!
2011. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Azt viszont nem értem,milyen nyomorról beszélsz. Szegények vagytok és ezért nem akarsz gyereket? Mert az is más. De az szerintem nem normális, amikor egy nő véglegesen eldönti, hogy márpedig neki nem kell gyerek, mert csak bőg meg zabál. Találkoztam már ilyennel is.

Az meg aztán valóban kicseszés a másikkal, hogy ő szeretne, de te meg nem, és évekig csak húzod szerencsétlent. Gondolom, te sem örülnél neki. Szereted őt egyébként?

2011. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz gyereket? Az a te magánügyed...Ez van..

A párodat becsapod ez miatt? Na ez már nem csak a te magánügyed,hanem a párodé is,hiszen neki joga van tudni,hogy ha veled összeköti az életét mire számítson..Tényleg hazugság az egész kapcsolatod!

2011. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
akkor jobb ha megmondom neki kerek perec nincs gyerek és kész?
2011. jan. 24. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!