Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyukámnak anyák...

Mit adjak anyukámnak anyák napjára?

Figyelt kérdés
A gond az hogy nincs pénzem hogy bármit is vegyek... ha meg nem adok semmit az elég gáz lenne, most mit tehetnék?
2009. máj. 2. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál virágot a kertből és sok-sok puszit! Én évekig orgonát kaptam az utcából, és nagyon boldoggá tett! A figyelmesség a lényeg.
2009. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor az utcáról szakítottam egy ág orgonát, és annak is örült. Vagy süthetsz neki valamit, vagy bármi, amihez tehetséged van, legyél kreatív.
2009. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Mi sem viszünk neki csak kertböl virágot, az szebb !!! mint a bolti, söt bevásároltunk neki amit szeretne venni és nem tudja haza vinni egyedül, mert kocsi kell hozzá, elvisszük, és az a mi ajándékunk, bár azt még nem tudja mert ki akarja holnap fizetni, de az meglepi lesz, hogy inbgyen lesz neki !!!
2009. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sok virágot:DDDD

és rajzolj neki valamit,és bele írjál verset:DDDD

2009. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fontos adni valamit, elég ha reggel felköszöntöd, megcsinálod neki a reggelit, vagy a kávét, elmosogatsz, meg ilyenek! Hidd el, ennek is örülni fog!
2009. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyél vele nagyon kedves, kérdezd meg, mire vágyik, mit szeretne?

Ha neki nincs ötlete, ajánld fel neki, hogy megmasszírozod, vagy te takarítasz, csinálsz neki reggelit, vagy ilyesmi.

Vagy ha eleve tudod, hogy minek örülne, akkor csináld azt meg kérdezés nélkül.

Szerintem is nagyon örülne ilyesmiknek, ez nem kerül pénzbe.

2009. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!