Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek anyukámnak...

Mit készítsek anyukámnak anyák napjára? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! nemsokára itt az anyáknapja, de nem tudom, hogy mit adhatnék anyukámnak... Nem akarok mindig venni (nem azért, mert sajnálom a pénzt), gondolom jobban örülne annak, ha egy általam kreált valamit kapna. :) Elég ügyeskezű vagyok, szerintetek minek örülne? Szoktam képeket is festeni pasztell krétával, készítsek neki egyet? (már van a falon, és nem ezért vagy azért, de tényleg szépek). Arra gondoltam, hogy pluszban elgitározom/énekelem anyunak Lolától a Mamát, vagy valami hasonló anyukás éneket. :) 17/L
2011. ápr. 28. 17:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
még valami az anyukáknak: Ti örülnétek neki? :)
2011. ápr. 28. 17:06
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem jó ötlet a kép, és ha van kedved süss neki egy tortát vagy süteményt is mellé, biztos örülni fog neki.

2011. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nahát, a süti még eszembe sem jutott! :D ment a zöld kezecske!
2011. ápr. 28. 17:12
 4/14 anonim válasza:
100%
Én is valami személyes dolgot szeretnék anyunak csinálni! Én egy hatalmas poszterre gondoltam, szivecskékkel virágokkal, közös fotókkal:) De a süti is nagyon jó ötlet!:)
2011. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaja, az is aranyos! :) Bár azt nem tudná anyu hová tenni, eléggé tele vannak a falak. :)
2011. ápr. 28. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Én bögrét csináltattam neki
2011. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam,hogy valami finom tortát,vagy sütit készíthetnél neki,de látom már valaki beelőzött. :) Amúgy szerintem az is jó ötlet,amit magadtól kigondoltál,mert hát ugye akárhányszor a képre nézne Te jutnál az eszébe,és egész biztosan mindig mosolyt csalna az arcára.


25/N

2011. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Mivel az én anyukám nagyon szerett varrni, én mindig veszek mondjuk egy virág mintás dolgot, és még rá varrok ezt, azt.

Nagyon szokott örülni neki. De amit idén adok, az teljesen más lesz, össze vágok egy naptárt, benne családi fotókkal, és persze szép dekoráció rá, fel ragasztok csoki papírokat, meg ilyeneket.

( a csoki, az a dolog, ami legelsőnek eszébe jut rólam, ezért ragasztok azt =D )

2011. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 napietus ***** válasza:
a mostani praktikában láttam nagyon jókat. a saját készítésű fotóalbum tetszett a legjobban, kisméretű Yabo-albumokból készültek. nekem az tetszik a legjobban, ami az "ANYA" szót formázza. elég néhány közös fotó bele, és kezdheted a díszítést! a fotókat érdemes fotópapírra lemásolni, hogy az erdetei megmaradjon. kézművesboltban, hobbiboltban találsz hozzá alapanyagokat.
2011. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezek jók, köszi! :) És albumot hogyan készítsek saját kézzel? azt hiszem utána olvasok a neten.. :)
2011. ápr. 28. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!