Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » . Nektek is volt ilyen érzésetek?

. Nektek is volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Olyan szánalmasnak érzem az életemet, és magamat.

Sokszor arra gondolok ,hogy anyám miért nem vágott inkább a falhoz a szülőszobában.


2011. okt. 19. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor összevoltam törve, utáltam az életem és legszívesebben meghaltam volna, de átlagba nézve az elmúlt 23 évemet... Szerencsésnek tartom magam és örülök hogy élek.

Gondolom ezeknek az érzéseidnek van valami háttere, lelki problémák stb...

2011. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem volt, van. :(
2011. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Khm.. hát néha igen, kicsit megbolygatják mások az életem, és fenekestül felfordul, DE sosem gondoltam olyanra hogy anyám miért nem vágott a szülőszoba falához!! o_O ez olyan morbid.
2011. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, épp most is olyan.
2011. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyenekre gondolni!!
2011. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
miért?
2011. okt. 19. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Van olyan ,h az ember rosszabb napokon így értékeli önmagát.De ez majd el fog múlni.
2011. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez úgy is működne, hogy nem szabad rá gondolni, és nem gondolnánk rá, akkor szerinted arra gondolnánk???
2011. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pozitívabban kell hozzáállni a dolgokhoz!!

Tudom sokszor nehéz..

De nézz magadba.Miért is lennél szánalmas?

2011. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egésznap tegnap.Sokszor előfordult már.Szerencsére az utóbbi években próbálom elhessegetni ezeket a gondolatokat.


Fontos,hogy állíts fel magad elé kitűzendő célokat,álmokat!Tervezd el,hogy hogyan is tudnád ezeket megvalósítani!A világban te is egy értékes ember vagy,aki számít.

2011. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!