Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttünk mindketten, most...

Felnőttünk mindketten, most már minden más. Nektek is volt ilyen furcsa érzésetek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Van egy unokatesóm, aki most 18 éves. Kb 7-17 éves koromig minden nyarat együtt töltöttünk, aztán már csak szülinapokkor találkoztunk, meg ünnepekkor, 2 éve pedig egyáltalán nem. Ma találkoztunk újra egymással, és olyan furcsa érzésem volt. Szinte úgy viselkedtünk egymással mint 2 idegen. Alig tudtunk beszélgetni, olyan furcsa volt. Tiszta felnőtt lett, akivel nincs már közös témám.


Rossz érzés, mert régen ő nagyon fontos volt nekem. Mikor vártam a találkozást, megint olyan érzés fogott el mint régen, hogy alig várom hogy lássam. És mégis olyan ürességet érzek...


2011. máj. 3. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Áhhh ne is mond, egyik nap éreztem én is ugyanezt.. :(((( 7-17 között mindig úgy tűnt, hogy ez soha nem fog véget érni, így lesz életünk végig. Sírnom kell ha azokra az időkre gondolok.. Nagyon rossz:(((( Együtt hülyültünk végig mi is minden nyarat, napokat szórakoztunk... Áhh leírhatatlanul szar, lehet azért, mert véget ért a felhőtlen gyerek kor, nem tudom.. Fura ez az élet nevű valami.
2011. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem miért, mikor elég sokat voltatok együtt, ráadásul rokonok vagytok. Ha még gyerekként elkerültetek volna egymástól azt megérteném, nade a kamaszkortokat is egymás mellett éltétek le. Kéne lennie valamilyen közös témának, ha más nem, akkor egy kis nosztalgioázás a régi nyarakról. :(
2011. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont most húsvétkor voltak nálunk látogatóban az unokatesómék (külföldön lakom, ritkán találkozunk). Nagyon durva volt látni együtt játszani az én gyerekeimet és az ő gyerekeit, mintha csak tegnap lett volna, hogy mi játszottunk együtt a nagyinál..
2011. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom.. azt hiszem ez azért van, mert amíg gyerekek voltatok, addig a közös játék, a közös csínytevések összetartottak benneteket. Viszont, az tény, hogy akik gyermekként barátok, nem biztos, h felnőttként is azok lesznek. Felnőnek, lesz egy bizonyos világnézetük, elgondolásaik az életről, érdeklődési körük.. stb. Ezek sokszor annyira ütköznek, hogy a régi jó barátság elmúlik, mivel már nem azok az emberek (gyermekek)vagytok mint anno.

Másért barátkoznak a felnőttek és másért a gyerekek. Egy felnőtt barátsághoz sokkal több kell, mint 2 gyermek barátságához.

üdv.

2011. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak idő kell nektek és visszahozható a régi kapcsolat. Pl nekem volt egy barátnőm, aki az ország másik végében lakott, a nagyija a szomszédunk, és mindig jött hozzá nyaranta. Olyankor sokat lógtunk együtt, de évközben meg nem volt szinte semmi kapcsolat. És mikor megérkezett az első pár óra tök fura volt, aztán visszarázódtunk:) Persze amióta van net meg minden azóta nem szakadunk el egymástól évközben sem, szal mára már ez megszűnt mint probléma, nem vagyunk idegenek egymásnak mikor megérkezik ide. de régen így volt. Sztem csak igyekeznetek kell picit és újra megismerni egymást aztán minden oké lesz.:)
2011. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mindkettőtöknek fura így megváltozva látni egymást. Elevenítsétek fel a régi szép időket,így előkerülhetnek az érzelmek újra, és közel kerülhettek megint egymáshoz. Elég nagy volt a kihagyás, és olyan korban mikor az ember sokat változik. Kicsit most dolgoznotok kell rajta, ha akarjátok megint a szoros köteléket. De nem lesz nehéz szerintem, de próbálkozni kell, ne maradjatok úgy, hgoy Ó de furán érzem magam.
2011. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez minden barátságra igaz, hogy idővel elmúlhat. Persze fenntartható is. Nekem az egyetemen volt egy barátnőm, 5 évig tök jó volt minden, aztán elkezdtünk dolgozni, és más lett az érdeklődési körünk, ő még bulizott, én már a családra helyeztem a hangsúlyt, és egyszerűen eltávolodtunk. Sajna ez benne van :-(((( De helyette lesz új barátnőd/barátod, és a szép emlékek örökre megmaradnak...
2011. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!