Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ebben a kategóriában...

Akik ebben a kategóriában gyereknevelési tanácsokat osztogatnak, azoknak van gyerekük?

Figyelt kérdés
Főleg azokra gondolok, akik leoltják a tanácsokat kérő szülőket, hogy mennyire elkényeztették a gyereküket, meg visszaírják a nadrágszíjas időket stb. Azok saját maguk nevelnek gyereket? És ha igen, akkor az általuk reklámozott módszerek szerint?
2011. okt. 19. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha a kérdező kifejezetten nem kötötte ki, hogy kitől vár választ, akkor elvileg mindenki véleményére kíváncsi, nem? szóval szerintem abszolút nem jogos a felvetés.
2011. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy egyedül vagyok vele, de én nem szoktam olyan témában tanácsot osztogatni, amihez nem értek... Vagy a gyerekneveléshez mindenki ért anélkül, hogy próbálta volna?
2011. okt. 19. 19:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hallottad már ezt a mondást? Két dologhoz mindenki ért: a focihoz és a gyerekneveléshez.

Ebben szerintem benne van minden :).

Vagy ha máshonnan közelítem meg a felvetésed: Én sosem próbáltam még steak-et sütni, de ha egy étteremben kihoznak egy cipőtalp szerű valamit, akkor arról azért meg tudom állapítani, hogy sz.r.

Itt az oldalon meg azt figyeltem meg, hogy van egy csoport, aki témától függetlenül, "észosztásban" próbálja meg kiélni magát, és magas lóról leugatni kérdezőket, más válaszolókat. Én sem értem őket.

2011. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem, ezért soha nem is szólok bele gyermeknevelési kérdésekbe, hiszen nincs tapasztalatom. De lehet hogy másnál ez nem így működik és próbálják osztani a nem létező észt..
2011. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nincs gyerekem, de úgy gondolom, nem vagyok annyira hülye, hogy ne legyek képes megmondani egy gyerekről, hogy elkényeztetett-e vagy sem.


Nem tudom, hogy kell jól csinálni. De a végeredményről meg tudom mondani - mint akárki más -, hogy jól neveltek-e egy emberpalántát vagy sem.

2011. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de voltam már gyerek. Éppen ezért szerintem azt kéne szíjjal verni, aki szíjjal veri a gyerekét.
2011. okt. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!