Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet észre venni ha...

Miről lehet észre venni ha egy nő kihasználja a férfit akár szexuálisan vagy bármilyen téren?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajna annyian gondolják komolyan, hogy már nem vicces. :(
2011. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
A nők inkább anyagilag szokták kihasználni a férfiakat (ha pl. gazdag apasas és azért jár vele), a nőket viszont testileg, lelkileg és még a munkavégzésben is kihasználják, sajnos van olyan nő, akit ezek mellett még anyagilag is kihasználják.
2011. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem pl van egy barátnőm aki járni kezdett egy pasival. Aztán 2 hónap után panaszkodott, hogy ki akarja dobni, de egyszerűen nem hagyja magát a pasi, de hogy ő nem szereti, meg vissza akar menni az exéhez, mert még őt szereti. Azóta is együtt vannak, rákérdeztem, mi változott, azt mondta részéről semmi, de egész jól megvannak a pasi mellett iszonyat jó dolga van még a seg_ét is kinyalja, az előző kapcsolatából született kisfiát imádja, és teljes mértékben elfogadja, hamarosan beköltöznek a pasi épülő házába (eddig a barátnőm a gyerekkel a szüleinél élt). Szóval belátta, hogy nála jobbat nem is találhatna.

Hát nekem ez kimeríti a kihasználás fogalmát rendesen. Mivel szerelemről szó sincs, csak kényelmes neki a helyzet, miközben tudja, hogy a srác mennyire odáig van érte:S

2011. dec. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nos, mi férfiak a szexuális kihasználást vakok vagyunk észrevenni. Udvarlás, járás időszakában normális, harmonikus szexuális életet élünk, a párunk közeledik felénk, libidó van, boldogság van... aztán komolyra fordul a boldog kapcsolat, esküvő, megvan a kívánt gyerekszám ...és vége. Onnantól ha mákod van, az asszonynak maradt némi csökevényes libidója, de a gyerek(ek), a munka és a hormonális változások miatt azt se tudja kiélni.

Sajnos ez az igazság, fiúk. Ezt senki nem fogja elmesélni.

Senkit nem akarok lebeszélni a gyerekvállalásról, nekem is van három gyönyörű gyermekem és semmiért nem cserélném el ezt a helyzetet. De jó lett volna ezzel tisztában lenni fiatalon.


36/f

2023. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!