Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék a páromnak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a páromnak 1 éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
27 éves, ha ezzel segítek az ötletadásban.
2008. aug. 27. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Én legutóbb rendeltem egy szextársasjátékot, amiben 3 rész van, erotikus társas, keményebb szex társas és több páros, ezt nem próbáltuk. A netről rendeltem, szolid dobozban barna papírban jött, nem is volt kellemetlen. Természetesen csak ha belefér ilyesmi nektek.Én inkább az érdekessége miatt rendeltem, ilyenről még csak hallottunk, ezért.
2008. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Millió dolgot, attól is függ, mennyire komoly, mert a kor nem jelent semmit, az én barátom 29 és minden kis hülyeségnek úgy örül, mintha 14 lenne. :D


Ezüst karkötő, nyaklánc - az ezüst mostanában egyáltalán nem drága. Én már vettem bőr irattárcát, ami nagyon tetszett neki. De egy évfordulóra szerintem a legjobb ajándék, ha kreatívkodsz kicsit: csinálsz egy szép dobozt (kreatív boltban csomó cuccot tudsz hozzá venni), ebbe belepakolsz mindent, ami rá vagy rátok jellemző. Lehet ez egy emlékezetes moziról maradt jegy, közös kép saját készítésű keretben, kedvenc csokija, ha sportol, akkor vmi cucc a kedvenc sportjával kapcsolatban. Csomó kis aprósággal fel lehet tölteni, amikről te fogsz eszébe jutni. De ehhez sok fantázia kell. :)


Ha kicsit komolyabb a párod és szereti a használható cuccokat, akkor lakberendezési dolgokat is vehetsz neki, de csak olyat, ami illik a lakásába, vagy tudod, hogy tetszik neki! Ha pedig nagyon stabil a kapcsolatotok, és hosszútávra terveztek egymással, akkor kaphat pl. kiscicát, kiskutyát, de ezzel nagyon kell vigyázni, puhatolózz előtte. :)


Parfüm is slágeres ajándék, de ahhoz sem árt kis kutatást végezni előtte: csak úgy "jajezminézzükmármeg" alapon szagolgassatok parfümöt, vagy kérd meg az egyik közös ismerősötöket, hogy puhatolja ki, melyik illat tetszik neki.


Ha egyik sem megfelelő, akkor magadnak vegyél egy igen szexis fehérneműt, és főzz egy pöpec vacsit, és intézd úgy, hogy kettesben legyetek. :) Arra is emlékezni fog, ha ügyes vagy. :)


Sok sikert. :)

2008. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!