Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék fél éves évfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék fél éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Hello barátnőmmel szép lassan fél évesek leszünk és megszeretném lepni valami extra dologgal valami kis aprosággal... nem hord se ékszert és semmilyen kiegészítőt. Minden honapba kap tőlem valami kis aproságot gondolok itt feliratos szivecskére, morbid kisbabára virágcsokrokkal a kezébe... stb ezért nem tudom most mivel álljak elő minden ötletre kiváncsi vagyok. Én 18 barátnőm 17 éves lessz köszi a válaszokat előre is
2008. szept. 29. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ne morbid kisbabákat.Én a barátomnak vettem egy albumot fél évre, és előhívattam pár képet és sorrendbe beleraktam.Nagyon örvendett neki.
2008. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok tanácsolni hogy tanulj az én hibámból. : 7 éve vagyunk együtt a párommal,az elején nagy volt a szerelem és én mindenből a legjobbat és a legdrágábbat akartam adni neki. Minden hónapban ünnepeltük a fordulónkat.

Most az a helyzet hogy már nem tudom űberelni az eddigi ajándékokat,mert ugye az ember általában mindig nagyobb, drágább ajándékot akar. Én teljesen kifogytam e téren. Neked sok sikert. pasi

2008. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!