Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leteznek veletlenek? Vagy...

Leteznek veletlenek? Vagy minden törtenesnek oka van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon ravasz kérdés...

Mondhatnám, hogy vannak véletlenek, de akkor ez egy hazugság lenne, mert semmi nincs ok nélkül. Például egy férfinak időzített bombát raktak a kocsijába és pont el akart indulni a kocsival, de a felesége utána szól, hogy pl. milyen kaját főzzzön. Tehát, akkor ez lehetne véletlen, hogy nem robant fel a kocsival. De az egy OK, hogy a felesége uána szólt, és nem robbant fel! (Remélem értitek!!!)

2009. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
IGen, értjük... Sztem vannak véletlenek..MIért ha véletlenül kiesik egy pohár a kezedből az nem véletlen? Tudom, h nem pont ilyenekre gondoltál, de ez akkor is az..
2009. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

véletleneeek nincseneeek^^:P

ha elejted az azért van mert nem figyeltél vagy rossz passzban vagy.

2009. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Ha elejtessz valamit akkor sem azt moondod, hogy boocs ,rossz passzban vagyok, hanem azt, hogy jaj, véletlen volt..:-)Hidd el..én már csak tudom..:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2009. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
dee az mindegy hogy mit mondassz,énis fejbe tok vágni valakit és azt mondom h jajj VÉLETLNE volt:D
2009. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látod..te is bevallottad h véletlen volt.. mivan ha eldobod a labdát és egy egyber VÉLETLENÜL épp elé áll??...Ok, hogy ha nincsenek véletlenek, akkor mi van helyette?Sors?ok lehet hogy van, de véletlenek is vannak..
2009. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mind1, engem nem lehet meggyözni :D

ugyláccik titeket/ téged se

szóval SZERINTEM nincsennek.:)

2009. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Véletlenek vannak, az nem azt jelenti, hogy nincs oka, hanem, hogy nem véltem=gondoltam, hogy az történik. Benne van a szóban.
2009. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amiket idáig írtak, az MIND csak akkor lehetséges, ha egy felsőbb hatalom figyel.


Az igaz, hogy sok olyan dolog, amit véletlennek tartunk, nem az - csak így könnyebb vele számolni.

Viszont a kvantummechanikai véletlenek nagyon úgy tűnik, hogy valódi véletlenek.

És mindent a kvantummechanika határoz meg.

2009. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem hiszek a véletlenekbe:P
2010. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!