Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá még esély? Léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá még esély? Léteznek véletlenek, vagy minden okkal történik? Összejöhetek még ezzel a lánnyal a jövőben, úgy hogy megszakítom vele a kapcsolatot, mert idegesít ha az új párjával látom?

Figyelt kérdés

Augusztusban ismertem meg egy lányt(18éves), én 19 éves vagyok. Osztálytársam mutatott, be neki a Hajógyári-szigeten, bejött, mondtam magamba jó lesz ez a csaj, majd rámegyek.Facebookon bejelöltem, minden, tök jól elbeszélgettünk, megkaptam az msnjét, aztán végül találkoztunk, elmentem vele kutyát sétáltatni. Második tali is a kutyus megsétáltatása köré épült, azzal a különbséggel, hogy a leányzó utána felinvitált magukhoz egy pohár forró teára. Megismertem a szüleit, teljesen be voltam ijedve, hogy hú most mi lesz, de végül jól jött k i a dolog. Rá 1 órára miután hazaértem, hív a csaj hogy az anyjáék csak rólam beszélnek(hogy magabiztos kézfogás, meg a szemükbe néztem beszéd közbe, s hogy ezek a legfontosabb dolgok...), és hogy neki ilyen pasi kell, meg stb... Okés ilyenkor kiröhögtem az egész dolgot, de ahogy elújságolta nekem a hölgyemény, látszott hogy gondolkozik rajta. Harmadik talinál, kézen fogtam a csajt, s elkezdtem neki, hogy amit anyudék mondanak nem is hülyeség, meg hogy igazság szerint tetszel nekem, stb.... Jobban fogadta mint hittem. Végül azt mondta, hogy most nem kell mellé senki, de idővel a lelki bajai megoldódnak, és ha kész lesz a kapcsolatra, akkor majd jelezni fogja. Születésnapomon meglepett egy szívecske alakú tányérral amin egy tortaszelet volt, égő gyertyával a tetején, életem legjobb születésnapja volt a 19. Elmentünk megünnepelni, a Bed beachre egyik pénteken, onnan a szakadó esőben hazakísértem, még a karajaimban is vittem ,csakhogy ne ázzon meg a lába még jobban. Ezekután feltette azt a kérdést, hogy miért nem csajoztam, mondtam miattad, hisz ha rád gondolok más lánynál nem fogok próbálkozni. Erre nagyba mosolygott, aztán mondta hogy imád mint barát, de most nem szeretne senkit maga mellé, és hogy ő nem jósnő, szóval ki tudja mi lesz a jövőben. Ezekután megálltunk a kapujuknál, nem mertem megcsókolni féltve nagyon a barátságunk megtörését. Rá egy hétre voltam náluk, nagyon maga alatt volt, összevesztünk. Októberben, eljött velünk egy Wellness hétvégre, de addigra már összejött egy nála 2 évvel fiatalabb fiúval, amit az anyjáék teljes mértékben elleneztek. Egy lány a jégteraszon megkérdezte tőle hogy mivan köztünk, és azt válaszolta, hogy nagyon imád meg szeret, de annyira értékes vagyok neki mint barát, hogy félti feláldozni azt a dolgot amit eddig együtt elértünk, meg tudja hogy egy kapcsolatnak egyszer vége van, ezért nem jön velem össze.

Emellett a barátnői is engem preferálnak, és már kezd elegem lenni a reménykedésből, a várakozásból, szeretem, de nem tudok mellette maradni így hogy ezt hallgatom hogy lefeküdtek...

Kérlek segítsetek valami megoldást találni, mert a remény még él bennem hogy a jövőben lehet valami, de ha az eszemre hallgatok, akkor azonnal hagyjam magára, és főljön meg a saját levében amit főzött.


2010. nov. 23. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak véletlenek. :)
2010. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jössz be neki mint férfi. Vagy tényleg bizonytalan, hogy feláldozza-e a barátságotokat egy kapcsolatért.

Igazság szerint a barátnőmmel pont így jöttünk össze. Fél évig barátok voltunk vagy ilyesmi, de mindigis többet akartunk. Mindenhova együtt mozdultunk, ha nem hívtam hétvégén sehova akkor megkérdezte, hogy most mi a gond... ilyesmik. Tisztára mint egy kapcsolat szex és meghittség nélkül. Aztán elkezdett ismerkedni más pasikkal, én pedig szépen összejöttem egy lánnyal egy éjszakára. Persze elmeséltem neki gondolván, hogy már úgyse akar tőlem semmit. De kiakadt. A végén pedig egy hónapra rá szerelmet vallott... azóta minden szép és jó, de még ma, egy év után se tudja megmondani, hogy miért nem jöttünk mi egyből össze.

2010. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kalandozz te is más lányokkal, aztán majd kiderül, hogy valójában hogy érez irányodban.
2010. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az van hogy hagyjad lepj ki az eletebol es megfogsz lepodni hogy nem fogsz akarni visszalepni. A varazslat elillan. Egy szep emlek marad. Minden jot. 18 f
2010. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem olvastam el a regényt amit írtál. Remélem arra válaszolok majd, amire szeretnél választ kapni.

Nekem volt egy barátom (igaz még kicsi voltam) de tényleg szerettem. Ennyire még nem szerettem senkit se. Szakítottunk, és ezzel minden kapcsolat megszakadt. Egy év múlva rám írt msn-en. Egy-két napig beszélgettünk aztán egy évig megint semmi. Aztán rám írt, hogy eszébe jutottam. Találkoztunk, és a harmadik találkozón már együtt is voltunk. 2 évig semmi. És utána mégis.

Nem kívánhatnék szebbet, azok után, hogy 2 éven át csak miatta szenvedtem/csak rá vártam. Annyit tanácsolok neked, legyél türelmes, tanulj meg várni, és bármi megtörténhet.

15/L

2010. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

A lányok nagyrésze sajnos ilyen:S

szerintem hagyd nem éri meg ezért szar kedvűnek lenni:D

Annyi lány van rajta kivűl még eltudod te felejteni;)

2010. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Köszönöm válaszaitokat, elfelejtettem hozzátenni, hogy fizikailag tetszem neki, volt fizikai kapcsolat is, nem szex, de mindig olyan volt mintha együtt lennénk, csak szex és csók nélkül. Még aludni is aludtunk együtt, összebújva,stb. Nem mertem indítványozni semmilyen téren, mert 2 hónap várakozás után bepróbálkozni, besülni szerintem a legrosszabb, emellett a barátság is megtörhetett volna. Sokan ezt látják megoldásnak, amit a második kommentelő is ír:), szóval megy tovább az élet, aztán vagy rájön, vagy nem;)

2010. nov. 24. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!