Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit vegyek anyukámnak...

SÜRGŐS! Mit vegyek anyukámnak névnapjára? 15/L

Figyelt kérdés

Holnap lesz a névnapja és nem tudom mit vegyek neki.

A sütés-főzés dolog nem jön be, mert nincs is szinte itthon+meg nem is nagyon tudok a pizzán kívül mást csinálni. :)

A virág lejárt dolog, mindig azt kapott szóval azt nem szeretnék adni. (Meg tudom is hogy ő se szeretne azt kapni, nem nagyon van oda érte)

Olvasni egyáltalán nem szokott, úgyhogy könyv is kizárva.

Teljesen kétségbe vagyok esve, mert semmi ötlet nem jut eszembe. Nagyon gáz lenne csak simán semmi nélkül felköszönteni?


Vagy esetleg a minap kinézett egy táskát, csak nem tudtam megjegyezni hogy melyik volt az. Úgy illetlen lenne ha azt mondanám neki hogy menjünk el a boltba és akkor megveszem neki a táskát?


2011. okt. 20. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha budapesti vagy és közel laksz a stadionokhoz ott nyílt egy új sajtos márkás boros üzzlet ott lehet kapni olyan borokat amik kifejezetten ünnepekre készült rá van írva egy kedves idézet vagy hogy Boldog NNévnapot vagy boldog születésnapot ott válogathatsz és kb 2-3 ezer körül van szerintem ez aranyos lenne lehet hozzá kapni kis kincses ládás tokkot ami + egy ezres még tehát szép ajándék és 3ezerből kijön én is ott vettem eggyet és tökre örült neki apám :)
2011. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Vidd el szinházba,operába vegyél neki illatosított gyergyát :)
2011. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

mire hazaér a munkából,mosogass el,takaríts ki,főzz valami vacsit neki,kajáljatok,aztán adj neki valami kis apróságot,egy csokit vagy valami pici ékszert.hidd el,nem várja el,hogy nagy cuccot adj neki :)))

amúgy ha van tesód,vagy ha apukáddal élsz,kérdezd meg,ő mit ad neki:)

2011. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha táskát szeretnél vegyél neki azt.Menj elé a munkába és menjetek el együtt oda ahol kinézte és vedd meg neki.És egyáltalán nem gáz,mert így legalább olyat fog kapni aminek biztos örülne és használni fogja.
2011. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szia:D én 13 vagyok (lány) anyunak pedig holnap lesz a szülinapja.. pl én hajvasalót vettem neki*-*

szerintem meg nyugodtan vidd el a boltba.. így tutira tudsz olyat venni, aminek tényleg örülne:)

2011. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
sose értettem mi értelme anyám pénzéből anyámnak ajándékot venni..
2012. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Angi11 válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Honnan tudod,hogy neki honnan van pénze? És aki a kérdést feltette neked szól hogy tudom már elmúlt pár év mióta feltetted ezt a kérdést,de holnap itt és most megint anyák napja lesz!! Ha még talán most sem tudod a só liszt gyúrma recept tökéletes lenne!! Nézz utána az interneten! Ez nem főzés sütés nem kell mellé semmi ráadásul nem is ehető!! Egy nagy tálba tegyél fél pohár sót fél pohár vizet és egy pohár lisztet majd gyúrd össze!! Ha már olyan tésztás az állaga hozhatod a sodrófát,és nyújtsd ki! Ha ez is kész akkor estetleg süti formákból,vagy csak a kezeddel formázz szívecskét vagy bármit belőle!! Ezt érdemes egy nappal előtte megcsinálni mert utána hagyni kell kiszáradni. Mondjuk én úgy csináltam,hogy betettem pár óráta a mélyhűtőbe és utána kivettem egy két percre betettem a mikróba és ki is száradt!! Ilyenkor már bárhova eldughatod,hogy anyukád ne lássa meg! Mellé egy szép vers már igazán gyönyörű lenne!!

Nem kell hogy művészi legyél!! De ha semmi nem jut eszedbe nézz az interneten verseket!!Majd én milka csokit egy nagy táblát összeolvasztottam a mikróba a két kezemmel csoki golyókat formáztam.10-20 percre betettem a mélyhűtőbe,és jó állaga lett!! Ezután már a sima hűtőbe is elég betenni :) Azért mondtam most az anyák napját,mert holnap anyák napja lesz!! És gondolom anyukád névnapja nem most lesz :)

De ezeket a tanácsokat bármilyen alkalomra felhasználhatod! Remélem segítettem! Nyomj egy zöld kézjelet azaz egy like-ot ha tetszett köszi!!

2014. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!