Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ebben a helyzetbe...

Mit tennetek ebben a helyzetben? (anyos problema. )

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem...talan eleg lesz az eskuvotol. bar elotte is kaptam boven hideget meleget, de azt hiszem talan ez volt az a pont ahol mar a toleranciam mar a veget jarta....par evvel ezelott volt az eskuvonk anyosom (persze nem a fulem hallatara/talan ez volt a szerencse mert biztosan mindentol elment volna a kedvem a legszebb napunkon...) megjegyzeseket tett ram, hogy nem is erti miert en vagyok a megfelelo stb...ezt hallgattuk nagyon sokaig, persze nem tole, hanem az ismerosoktol, mert nem rejtette veka ala... a kapcsolatunk mondhatni jo/szemtol szemben...ritkan talakozunk/viszont mikor igen akkor nem hagyja ki hogy valamivel ne taposson belem lelkileg...(ferjem volt kapcsolatairol beszel es hasonlok...) Most kismama vagyok...nagyon boldogan varjuk elso kislanyunkat, de o ezt nem akarja elfogadni. Mindenaron annak fiunak kell lenni es ha nem lesz az akkor az nem jo......lelkileg mar kivagyok tole. A ferjem szerencsere mellettem all.... sokszor ugy erzem most elpattan a cerna es elzavarom haza mert nem birom mar....eddig toleraltam de mar elegem van. Ti mit tennetek az en helyemben????
2011. júl. 3. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megmondanám neki hogy ha valami nem tetszik el lehet menni panaszkodni az ombudsmanhoz. Ez a te életed, ne hagyd hogy ilyen minden lében kanál bunkó anyós beleszóljon.:)Vagy pedig mond neki szemtől szembe hogy hagyjon már békén titeket, talán ebből ért. Az ilyen emberekkel nem lehet normálisan leülni és beszélni.


Szóval fel a fejjel és mond meg neki!:)

2011. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez eléggé kellemetlen helyzet lehet, legalábbis a leírtakból nagyon úgy tűnik. Sajnos vannak ilyen anyósok, akik a kákán is csomót keresnek, és akiknek sehogy sem jó semmi. Mindenképpen azt javaslom, hogy beszéld meg a férjeddel, hogy ez neked így nagyon nem tetszik, és valamit változtatnotok kéne. Esetleg megbeszélni az anyóssal (is), hogy például a lány gyermek ugyan olyan értékes, mint a fiú stb.

Mindenképpen a beszélgetést ajánlom, a kisbabához pedig nagyon jó egészséget, sok-sok szeretetet, megértést kívánok! Szabad érdeklődni, hogy mikor fog megszületni, mi lesz a neve? :)

2011. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az ismerosoknek p.csa szajuk van. Miert kell toabb adni amit anyos mond? Azert mert jaj de jo muri? Ok Teged nem tisztelnek, ha ez nekik jo szorakozas.

Amugy, varjal meg, a kislanybol lehet kisfiu is.

Ha ritkan talalkoztok, nem ertem miert olyan nagy tragedia az anyos. Ferjed melletted all, mikor anyos piszkl, mosolyogsz es kesz. Valaminek kell hogy lepregejen az emberrol. Ha mindenbol nagy tragediat csinalnank, hamar megbolondulnank.

2011. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerek perec meg kell mondani neki, hogy vagy befejezi ezt a viselkedést vagy nem vagytok rá kíváncsiak. Legalábbis te nem. A saját fia akkor menjen hozzá ha akar, de neked nem kötelező. Nem éri meg idegeskedned, főleg terhesen.
2011. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem..!
2011. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó:?????
2011. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kifejtenéd?
2011. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki (persze előtte a szándékomról tájékoztatnám a férjemet is :P), hogy nem kötelező velünk tartania a kapcsolatot, ha a lány nem jó neki... meg hogy biztos, hogy neki lesz rosszabb, hogy nem láthatja az unoká(ka)t (majd később, ha esetleg lesz fiú is), mint ha ti nem lájátok őt :D...
2011. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!