Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós! Valaki hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós! Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal élek a szülei házában.5 éve vagyunk együtt,de fél éve költöztem csak hozzájuk,mert itt kaptam állást a faluban.

A szüleim így mostmár 80 km-re vannak hozzám,ami eléggé elszomorít,mert nem minden nap tudom őket látni,és nagyon hiányoznak.

A párom szüleivel a kapcsolatom teljesen semleges.Nem tudunk együtt beszélgetni.Max ennyi:Mi volt a munkahelyen...Szólnak,hogy menjek enni.Meg ilyen 1-2 szavas beszélgetés(amit nem lehet annak nevezni).

Én olyan kellemetlenül érzem magam,akkor is mikor reggelizek,anyósjelöltem is a konyhában van,és nem szólunk egymáshoz.Mindig azt gondolom ilyenkor,hogy valami baja van velem,mert olyan furcsa nekem ez.

Nem szólunk egymáshoz,el tudunk egymás mellett járkálni minden szó nélkül.

Az igazat megvallva,nem is tudnék vele bizalmas kapcsolatot kialakítani,nem tudok benne megbízni,hogy bármit is el tudjak neki mondani,és az igazság az,hogy volt mikor megbántott a megjegyzéseivel,azóta én nem szeretem,és nem is akarok hozzá közel kerülni.

Úgy érzem jobb távol maradni tőle,csak mégis rossz ez a helyzet.

Vitázni nem szoktunk,én csendes vagyok,inkább hallgatok,tűrök,még sosem szóltam nekik egy rossz szót sem,mégcsak utalgatni sem utalgattam,ha valami éppen nekem sem tetszett.

Úgy vagyok vele,én jöttem ide,nekem kell alkalmazkodni.De azt látom anyósomon,hogy gyengének tart,látja,tudja,hogy milyen a személyiségem,csendes,ezért ő átgázol rajtam ahogy csak tud.Sütit csak ő tud olyat sütni amit a kisfia megeszik.Főzni csak ő tudja a legfinomabbat a fiának.Ezért is nem próbálkozom már a főzéssel,mert elveszi a kedvem tőle,ideges vagyok,ha ott áll mellettem és nézi,hogy mit hogyan csinálok,olyankor tuti nem sikerülne még egy palacsinta sem.

A párom tesója meg azt szereti ahogy az anyja főz,én meg nem főzök azért,hogy kritizálják,meg,hogy a kutya egye meg,mást mindent megcsinálok,de a főzést az anyósjelöltre hagyom.

Sokszor vágyom haza,hétvégenként meg főleg,mert olyankor sokat unatkozom,a párom napközben soha nincs otthon,dolgozik.

Különmenni még nem tudunk,majd tavasszal,ha minden igaz.

Anyósjelöltem féltékenységből teszi ezeket,vagy nem tudom,de rossz.


2011. szept. 26. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is majdnem ugyanígy vagyok ezzel, csak nálunk az van, hogy én nem "mancsolhatok" az ő konyhájában, de ő meg 2-3 HETENTE főz valamit, pedig szakács... :S ja és inni is nagyon szeret, amit én gyűlölök...50 éves létére otthon, egyedül piál és én ezt nem tudom elviselni.Állandó problémáink közé tartozik még az is hogy gyakran járok anyumékhoz, meg párom nagymamájához, és keveset vagyok ott vele, mivel egyszerűen nem tudom elviselni.Párom nagymamájánál főzünk, lényegében aludni járok haza, és ez eléggé felőröl, de egyenlőre nem tudok jobbat.Attól félek, előbb-utóbb rámegy a kapcsolatunk, ami eddig az anyósjelölt nélkül kibírt 5 évet.Nem tudom, mi a megoldás.Veszekedni nem szoktunk, csak beszólogatni egymásnak, de én csak akkor szólok vissza, ha már nagyon megsért.
2011. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és 20/L :)
2011. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!