Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a szüleimet. Mit tegyek?

Gyűlölöm a szüleimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

folyton vernek,meg ordibálnak velem minden kis apróság miatt


az iskolában is 3 teljes évig azzal csúfoltak a 7.-esek,8.-osok és a 6.-osok egyaránt,hogy milyen ronda vagyok

persze amikor ezt elmeséltem itthon anyámnak,még engem cseszett le hogy én miért nem vagyok akkor olyan mint ők?


meg folyton olyanokat mondanak hogy én miért nem vagyok olyan mint mások,meg hogy én olyan ronda vagyok,más lányok akiket lát az utcán,meg olyan szépek és csinosak,nem ilyen dagadt disznó állatok mint én


és az apám is,mindig mondja hogy menjek segíteni neki a pincébe valamit megszerelni,és ha valamit elrontok,már elkezd ordibálni,meg megver,hogy én milyen egy kis szemétláda g.ci vagyok


és múltkor is kaptam irodalomból egy 1est,és ki akartam javítani,erre mondtam anyámnak hogy felmondhatom az irodalmat? erre megvertek,és fel küldtek a szobámba,hogy én nem hagyom őket tv-zni


és amúgy az a "vicces" az egészben hogy nem is adnak pénzt,meg nem engedik hogy sportoljak,mégis ott pofáznak állandóan hogy én milyen ruhákba járok pff...-.-" közbe ők veszik ezeket nekem...


és a suliba is lehet kosarazni,ráadásul ingyen,erre mikor mondtam nekik hogy kosarazni akarok,kiröhögtek és elkezdtek velem üvöltözni hogy én mi a szart képzelek már magamról,amikor én semmire sem vagyok jó?!...


meg azt is bírom,amikor csinálnak valami kaját,mindig ilyen szarokat csinálnak hogy húsleves meg gulyásleves meg pacal....meg ilyeneket amik tocsognak a zsírban meg az olajban és tele van ilyen hájjal meg minden és amikor nem akarom megenni mert egyszerűen nincs hozzá gusztusom,még olyanokat mond az apám hogy "nekem ugrik" ha nem eszem meg...


persze máskor meg amikor eszek pl egy kenyeret,ott oltogatnak hogy milyen nagy seggem van és hogy már majdnem gurulok...


és az a legrosszabb az egészben hogy ha feljelenteném őket,akkor vagy odaraknának a nővéremhez és a pasijához,ahol nem változna semmi,mert a nővéremék minden héten jönnek hozzánk,szóval még így is találkoznék EZEKKEL....


vagy elküldenének gondolom egy árvaházba hogy tessék várjad amíg valaki örökbe fogad azt cső


ezt meg még jó hogy nem akarom


ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 5. 16:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Már tettél fel kérdést ezzel kapcsolatban, igaz??

Hány éves vagy? Mihelyt tudsz, költözz el.

2011. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
a szüleid állatok
2011. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

hát igen,már volt néhány ilyen kérdésem amikor elegem lett belőlük...


amúgy 13 éves vagyok..és lány


de hova költözzek el? :/

2011. okt. 5. 16:50
 4/38 A kérdező kommentje:
16:50 igen tudom :||
2011. okt. 5. 16:51
 5/38 anonim ***** válasza:
75%
micsoda szülők istenem:S hány éves vagy?
2011. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom.Te hány éves vagy???

Nincsen nagymamád,vagy más akihez mehetnél???

Azért a húsleves az finom. :)Èn nagon szeretem.A gulyást is.Már a pacal szagától is rosszul vagyok.

Ha duci vagy kezdj el kocogni.Az nem kerül pénzbe és még el is mész otthonról. :D

Próbálj a növéredre hatni hogy beszéljen a szüleiddel.....

Ha vernek kedvükre az nagyon nem jó.. :(

2011. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
én megértem hogy nem akarsz árvaházba menni,de figyelj ez így nem mehetek,ezt nem tehetik meg veled.én mindenképp mennék a gyámügyre!!
2011. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Ennél egy nevelőotthonban is sokkal jobb lenne. Vagy nevelőszülőknél. Te életed, te tudod, de ha tényleg így van, ahogy írtad, akkor én nem tűrném.
2011. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
szegényke:S hozzám jöhetsz pár napra.
2011. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha igaz amit írtál...ne haragudj,de a szüleidet aligha lehet emberszámba venni:(
2011. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!