Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok elváltkén...

Milyen a viszonyotok elváltként a gyereketek "másik" nagyszüleivel ha az exetekkel elég rossz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos semmilyen.Amióta elváltunk(14éve)az apja nem törődik a gyerekünkkel,nem fizet gyerektartást,semmilyen formában nem támogatja és nem is érdekli gyerek,teljesen lezüllött.A szüleit sem tiltottam el az unokájuktól,de egyszer sem érdeklődtek felőle.Én meg úgy gondolom,ha nekik nem hiányzik hiányzott az unoka,akkor én nem keresem őket.Nem tudom megérteni az ilyen embereket,hogy valakit ne érdekeljen a saját unokája.
2009. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elozovel ellentetbe szerencsesnek mondhatom magam, ex anyossal teljesen jol kijovunk, sot a kislanyom mindig hozza megy haza a sulibol, egyutt tanulnak aztan jon haza, mivel en estig dolgozok.

Az apu messze lakik (500 km) igy vele nem igen talalkozik csak nyari szunetbe 1-2 hetet.

A nagymama nagyon szereti a kislanyom! A parom is jol kijon a mamaval.

Sokat koszonhetek neki! :))

2009. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi elváltunk 6 éve, azóta a volt férjem anyja egyszer sem volt kíváncsi az unokájára, teljesen megszakadt a kapcsolat, pedig nem volt eltiltva. Igaz, hogy előtte sem nagyon évente ha háromszor látogatta meg az unokáját. Azóta egy képeslapot sem kapott tőle, de még egy telefonhívást sem.
2009. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!