Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon apró, kis értékű, de...

Nagyon apró, kis értékű, de nem édesség jellegű ajándékot írjatok léci minél többet. Tippek?

Figyelt kérdés
Adventi "naptárhoz" a 24 kiszsákba teszek csokit a barátomnak, de szeretnék mellé kicsi ajándékokat is, ha lehet prktikusat pl. egy Labello.Minél több tippre lenne szükségem.
2011. okt. 23. 14:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
karácsonyra és szilveszterre való kicsi tárgyakat, díszeket is használhatsz.
2011. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Dolgozik.Őrültje a boxnak, focinak, de ezeket csak nézi, kézilabdázni heti többször szokott.Csukló védőt pl. már vettem neki.
2011. okt. 23. 14:26
 13/25 anonim ***** válasza:
Szex-el kapcsolatos dolog is lehet? Mert ott könnyebben találsz "kis ajándéknak valót" pl. óvszer :)
2011. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam hasonlóra, más sexel kapcsolatosat tudnál még írni?:)
2011. okt. 23. 14:28
 15/25 anonim ***** válasza:
Egy szexshopban csomó jó dolgot találhatsz.
2011. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A vietnámi balzsamot miért jelentetted? Az egy krém, amit fájdalmas, pl. izomhúzódás, lumbágó esetén használnak a fájdalmas területre.
2011. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Színes cipőfűző, ékszer (amit hordana is-pl. férfiaknak vmi bőr jellegű karkötő, az még talán belefér egy kisebb zsákba), fülhallgató, vicces radír :D, belépőjegyek (nem feltétlen többezer Ft-os nagykoncertesekre gondoltam, hanem olcsóbb színház, múzeum, koncert, mozi...), gravírozott kiskanál (egyik ismerősöm többek között ezt is kapott vmikor, és nagyon tetszett neki :D), szebb/érdekesebb kő, kulcstartó, öngyújtó...

és persze érdemes figyelni, mire van szüksége (ha nincs rá szüksége, akkor pl. egy körömcsipesz lehangoló tud lenni, de ha van, akkor látni fogja, mennyire odafigyelsz rá)... és persze édesség is mehet azért sztem :).

2011. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

14:30

nem azt jelentette, volt előtte egy nagyon durva, és azt

2011. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
egy jó film usb-n?
2011. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg amik lehetnek:vibrációs gyűrű,péniszgyűrű,óvszer,kisebb méretű síkosító...

Itt nézelődhetsz: [link] :D

De pl az is ötletes volna, ha vennél egy szőrös bilincset és annak a kulcsát beleraknád:D

2011. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!