Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon apró, kis értékű, de...

Nagyon apró, kis értékű, de nem édesség jellegű ajándékot írjatok léci minél többet. Tippek?

Figyelt kérdés
Adventi "naptárhoz" a 24 kiszsákba teszek csokit a barátomnak, de szeretnék mellé kicsi ajándékokat is, ha lehet prktikusat pl. egy Labello.Minél több tippre lenne szükségem.
2011. okt. 23. 14:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2in1 vagy 3in1 kávé, ha kávézik + valami kis keksz
2011. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
kedves 82%-os!nem, egyáltalán nem jelentettem a vietnámi balzsamot, sőt nagyon tetszik, és értékeltem is.Természetesen nem lefele.Amint jelentettem egy kiírást, ami akkor az utolsó volt, el is tűnt, így mire kiírtam a delikvensnek, addigra irányába már tárgytalan lett, de itt egy kis galibát okozott.Elnézést a félreértésért, és köszönöm mégsegyszer a válaszokat.
2011. okt. 23. 14:42
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak egy kis cetlit ezzel a szöveggel: "ma csak ennyit fogok viselni". :DD
2011. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
"Léci"...magadnak egy helyesírási lexikont...
2011. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Érdekelne mi a bajod a helyesírásommal.Úristen mennyi kötekedős ember van.
2011. okt. 23. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!