Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 15 éves lány vagyok és...

Én egy 15 éves lány vagyok és az apámnál és a mostohámnál lakom de ők nem vesznek meg nekem emmit összesen 1 pulóverem 2 polóm és 2 nadrágom van amit hordani tudok, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztos nem gonoszságból nem vesznek neked ruhákat. Az egyetlen tennivaló te helyzetedben, hogy tanulj. Tanulj jól és lehetőleg többféle tanfolyamra is menj el, hogy majd ha elég idős leszel, akkor már diákmunkát is könnyedén tudj vállalni. Tudom jól, hogy most ez nem vígasztal, de lehet még neked felnőttként akár saját gardróbszobád, telis-tele ruhákkal..
2011. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos 15évesen elég kiszolgáltatott helyzetben vagy. Akartam privátot irni de nem engedte!?
2011. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Ennyiből milyen választ vársz?
2011. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Pénzt biztos adnak. Gyűjts egy 5000 Ft-ot, menj el turiba, ott baromi jó cuccok vannak, én is ott szoktam venni őket. :) 300-1000 Ft egy ruhadarab. Nekem pólóm kb. 2 volt, most van vagy 6 db. Nadrágom csak egy van, de azt szeretem, és hetente egyszer kimosom, nekem jó így. :D Pulcsim most van 3 nagyon szép. Szóval azt javaslom, menj turiba. ;))
2011. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem kapok pénzt sem és az ő közös gyerekük megkap mindent csak én nem
2011. szept. 24. 10:57
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Valahogyan csak rá tudod venni őket. Vagy makacsold meg magad: mondd nekik, hogy addig nem dolgozol otthon, amíg nem kapsz új ruhát.

De miért ilyen gonoszak? Anyukádhoz nem tudsz odaköltözni?

2011. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%

Irigyseg, unatkozas.

Szombat van, most megint jonnek ezek a gatya kerdesek.

2011. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért ilyenek....most folyik egy gyermekelhelyezési per aminek nov.30.-án lesz meg az eredménye vagy később de én már nem birom ki .... már mondtam nekik azt amit mondtál hogy "mondjam nekik hogy addig nem dolgozok otthon ezt meg is tettem és hát megvertek és nem is csinálok otthon semmi házimunkát szóval nem lett a beszólásomnak eredménye
2011. szept. 24. 11:14
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem véletlenül kerültél apádhoz. Ha az anyával minden rendben van vagy a gyerek külön nem kéri, akkor nem tesznek általában apához.
2011. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Beszolasaidnak nem is lesz semmi eredmenye. Probalj meg ugy elni, alkalmazkodni, mint egy csaladtag. Biztos tobb eredmenye lenne.
2011. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!