Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal mostanában elég...

Anyukámmal mostanában elég nehezen jövünk ki. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Én vagyook a családban a 3. gyerek de mág van 1 öcsém meg 2 báttyám . A báttyáim nagyon hamar akartak felnőni és most hogy én is 14 vagyok anya szinte mindent rám akar bízni de nem érti meg hogy nekem az túl sok. Én nem vagyok olyan mint bármelyik báttyám hogy 15 évesen már felnőttnek kell hogy kezeljenek. De nem vagyok már kicsi lány sem. Hogy értessem meg Anyukámmal hogy én Kamasz akarok mág egy pár évig maradni ??
2011. júl. 18. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Miket bíznak Rád? Mesélj kicsit bővebben erről!

22/N :-)

2011. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írnál esetleg konkrétumot, hogy mégis mi bajod van, mert ebből nem olyan sok jött le - mondhatni semmi. Mit bíz rád anyád?
2011. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyából olyanokat mint a ház meg takarítsak ki meg utazzak már 45 km-ert vmi fontos papírért, mi lenne ha kifesteném a házat, főznél ebédet, meg egyszer azt is mondta hogy nézzem már meg mi baja van a kocsinak az nem volt baj hogy 14 éves lány vagyok
2011. júl. 18. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:

:D egyre jobb...

a takarítás még oké, a többinél elkezdett rezegni a léc :D

2011. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezekben az esetekben mindig a beszélgetés jelenthet a legtöbbet, máshogy nem működik. Beszélj vele, hogy te más vagy mint a testvéreid, ők hamar akartak felnőttek lenni, de ez nem a te világod, te nem így vagy ezzel. Nem értesz az autókhoz, nem szívesen utazol sokat egy papírért, vagy hasonlók. A főzés, meg a takaírtás talán valamilyen szinten rendben van, az én húgom is ilyen korban kezdte el csinálni/megtanulni ezeket a dolgokat, most 23 éves, és egyáltalán nem volt haszontalan, hogy elsajátította ezeket. Ha jó a kapcsolat anyukáddal, akkor meg fogja érteni, lényeg hogy őszíintén mondj el neki mindent ami téged zavar, és hidd el, látni fogja rajtad, hogy tényleg így gondolod, akkor ő is megpróbál változtatni.
2011. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!